Pneumatika určená na přední nápravu zemědělských strojů. Pneumatika s všestranným dezénema a s vynikajícím záběrem pro zemědělské použití. Certifikát kvality: ISO 9001 diagonální dušová vodící pneumatika určená pro přední řídící nápravy zemědělských strojů dezén pneumatiky zajišťuje vynikající stabilitu pro řízení při změnách směru konstrukce běhounu minimalizuje boční skluz díky dvěma vysokým středovým pasům a žebrovaným ramenům velmi dobrá vodivost stroje na zpevněném i nezpevněném povrchu vynikající... Celý popis

Koupit za 1 723 Kč

Popis

Pneumatika určená na přední nápravu zemědělských strojů. Pneumatika s všestranným dezénema a s vynikajícím záběrem pro zemědělské použití.
Certifikát kvality: ISO 9001

diagonální dušová vodící pneumatika určená pro přední řídící nápravy zemědělských strojů
dezén pneumatiky zajišťuje vynikající stabilitu pro řízení při změnách směru
konstrukce běhounu minimalizuje boční skluz díky dvěma vysokým středovým pasům a žebrovaným ramenům
velmi dobrá vodivost stroje na zpevněném i nezpevněném povrchu
vynikající rozložení, zatížení a flotace

SPEEDWAYS
Pneumatiky SPEEDWAYS jsou vyráběny v moderním indické továrně v průmyslovém městě Jalandhar, společnost se zabývá výrobou zemědělských, lesnických a průmyslových pneumatik již přes 40 let. SPEEDWAS produkuje přes 3.000.000 pneumatik ročně a značka je zastoupena v 75 zemích světa. SPEEDWAYS je držitelem amerického certifikátu pro bezpečnost v dopravě NHTSA a každoročně je SPEEDWAYS oceňován cenou „CAPEXIL EXPORT AWARD“ jako jeden z hlavních exportérů do Evropy a do USA. 
Naše firma E-AGROPNEU je zástupcem této značky již 8 let. Tuto značku jsme zařadili  do sortimentu na doporučení od německého a holandského importéra jako jednu z nejprodávanějších a nejspolehlivějších ekonomických značek v sortimentu zemědělských, stavebních a MPT pneumatik.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Speedways
Průměr 15 palce
Konstrukce diagonální
Hmotnost 5 kg
Provedení TT
Počet pláten 4
Typ pneu traktorové pneumatiky