Kde jsem:     >  Katalog   >  Sport a hobby   >  Outdoor a camping   >  Camping  >  Spací pytle  >  Pinguin Blizzard

Pinguin Blizzard

od 1 592 Kč
Porovnat 3 obchody
Pinguin Blizzard spacák má dekový tvar, takže lze zcela rozepnout, čímž vznikne teplá a prostorná deka. Pro široké využití od běžné turistiky a cykloturistiky, vyhovující ale samozřejmě i těm, kteří se vydávají na zimní výlety či náročné expedice do hor. Při vývoji a výrobě spacáků bylo použito nejmodernějších technologií a nejkvalitnějších materiálů s důrazem kladeným na tepelnou izolaci, vn...

Popis Pinguin Blizzard

Pinguin Blizzard spacák má dekový tvar, takže lze zcela rozepnout, čímž vznikne teplá a prostorná deka.
Pro široké využití od běžné turistiky a cykloturistiky, vyhovující ale samozřejmě i těm, kteří se vydávají na zimní výlety či náročné expedice do hor.
Při vývoji a výrobě spacáků bylo použito nejmodernějších technologií a nejkvalitnějších materiálů s důrazem kladeným na tepelnou izolaci, vnitřní náplň a celkový komfort uživatele.
Thermicfibre 4
Thermicfibre 4, nástupce po Hollowfibre 4 jsou spirálově stočená polyesterová vlákna, která mají 4 kanálky. Vzduch zadržovaný v těchto kanálcích způsobuje jejich vynikající izolační schopnosti. Díky pružné vazbě a specifickému ukládání do vrstev dosahují vlákna tzv. LOFT. To znamená, že po vybalení z obalu zaujmou původní objem a vyplní prostor komor spacího pytle. Maximálního účinku a životnosti je dosaženo nanesením vrstvičky silikonu na povrch vláken, jenž zafixuje vzájemnou polohou vláken a sníží vzájemné tření. Dutá vlákna výborně izolují i při vysoké vzdušné vlhkosti, jsou nenasákavá, rychle vysychají, jsou nealergická. Snadno se udržují, lze je klasicky prát a sušit.
ZATEPLOVACÍ LEGA
Zabraňuje úniku tepla kolem zipu, po obou stranách zipu je našita stuha proti zadrhávání.
VNITŘNÍ LÍMEC
Dělí spací pytel na prostor pro hlavu, kde je nutná cirkulace vzduchu z venku a prostor pro tělo, kde je cirkulace nežádoucí.
OBOUSMĚRNÝ ZIP
umožňuje rozepnout spacák od nohou a regulovat tak vnitřní teplotu, dva spacáky se dají spojit.
POUTKA
K zavěšení a větrání.
PŘEZKA NA SUCHÝ ZIP
proti samovolnému rozepnutí.
KOMPRESNÍ OBAL
popruhy umožní stlačit jeho objem až o 40 %.
Konstrukce:
dvouvrstvá
Hmotnost (kg):
1,80
Rozměry (cm):
šířka - 85 cm
Rozměry - sbal. (cm):
24x44/30 cm (po kompresi)
Vnější materiál:
Polyester ripstop DWR
Vnitřní materiál:
Polyester so...

Parametry Pinguin Blizzard

Výrobce Pinguin
Tvar Dekové
Určení Třísezónní
Teplota "komfort" Komfortní teplota je hraniční teplota, při které uživatel/ka spacáku nepociťuje chlad. 4°C
Teplota "extrém" Extrémní teplotou rozumíme teplotu, kdy ve spacáku uživatel(ka) pociťuje silný chlad a spaní je nekomfortní. Jedná se o mezní hranici, kdy je vhodné daný spacák užít. -17°C
Hmotnost 1.8kg

Podobné produkty

Podobné fráze: