Kde jsem: Katalog > Husky Spacák Outdoor|Kids Milen -5°C

Husky Spacák Outdoor|Kids Milen -5°C

Obrázek není k dispozici
Koupit za 1 120 Kč
Dostupnost: Skladem
1 120 Kč
Husky Spacák Outdoor Kids Milen -5°C modrá Nová verze dekového spacího pytle určená pro nejmenší uživatele. Tento spací pytel nabízí komfortní prostor pro vaše ratolesti, které se nemusí cítit dobře v mumiovém spacím pytli, ale preferují klasickou deku. Tato novinka samozřejmě nabízí všechny "vychytávky", které Husky nabízí, jako jsou vnitřní a vnější kapsa, reflexní prvky, kompresní obal a samo...

Doporučujeme

Popis Husky Spacák Outdoor|Kids Milen -5°C

Husky Spacák Outdoor Kids Milen -5°C modrá
Nová verze dekového spacího pytle určená pro nejmenší uživatele. Tento spací pytel nabízí komfortní prostor pro vaše ratolesti, které se nemusí cítit dobře v mumiovém spacím pytli, ale preferují klasickou deku. Tato novinka samozřejmě nabízí všechny "vychytávky", které Husky nabízí, jako jsou vnitřní a vnější kapsa, reflexní prvky, kompresní obal a samozřejmostí je jedinečný Husky design. Velmi příjemný materiál spacáků Husky bude to pravé pro vaše dítě. Hlavní přednosti:
- plněn čtyřkanálkovým dutým vláknem Hollowfibre
- vnější vrstva tvořena Nylonem Taffeta, který působí vodoodpudivě
- kompresní obal
- koncepce pravého a levého zapínání, pro možnost spojení dvou spacáků
- podélné zapínání spacáku
- vnitřní a vnější kapsa
VYUŽITÍ: Určen pro děti do výšky 155 cm na výlety do přírody, vodáckou turistiku, ale i treking od jara až do podzimu.MATERIÁLY: Náplň spacáku Husky Kids Milen je tvořena čtyřkanálkovým dutým vláknem Hollowfibre o hmotnosti 2 x 150 g/m2. Vnějšek spacáku je pak tvořen materiálem Nylon Taffeta, čímž je zajištěna vodoodpudivost a vnitřek meteriálem Polypongee, který připomíná bavlnu. Specifikace:
- Náplň: 2x150 g/m2 Hollowfibre, 4-kanálkové
- Konstrukce: dvouvrstvá
- Vnitřní materiál: Polypongee
- Vnější materiál: 70D 190T Nylon Taffeta
- Příslušenství: kompresní obal
- Hmotnost: 1100 g
- Doporučená maximální výška dítěte: 135cm
- Rozměr sbalený: 35 x 18 cm
- Rozměr: 65 x 160 cm
- Teplotní určení: Extreme tested: -5°C; Low comfort: 0°C; High comfort: +4°C
CERTIFIKOVANÉ TEPLOTNÍ URČENÍ:
Komfort: spodní hranice komfortu, při které uživatel leží v uvolněné poloze na zádech v celkové tepelné rovnováze a nepociťuje chlad. Vztaženo k postavě běžné ženy za běžných podmínek. Pro skutečně kvalitní spánek doporučujeme vybírat spacák podle hodnoty komfort.
Limit: spodní ...

Podobné fráze: