Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Outdoor a camping  >  Camping  >  Spací pytle  >  HUSKY Mini

HUSKY Mini

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 270 Kč
Porovnat 8 obchodů
Speciálně vyvinutý model spacího pytle Husky Mini 0°C pro cykloturisty. Mini je nejlehčí a nejmenší ze všech spacáků Husky, ovšem při zachování té nejvyšší možné kvality použitých materiálů - ultralehké vlákno Supreme Loft a vodoodpudivý Nylon Taffeta. Výhody spacího pytle Mini osloví nejen cykloturisty, ale i ty, kteří vyrazí rádi v letní sezóně skutečně nalehko. Hlavní přednosti: pouhých 80...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HUSKY Mini

Popis HUSKY Mini

BezvaSport.cz píše:

Vyrážíte často na cyklovýlety nebo prostě na svých cestách potřebujete jen šetřit každý gram? Spací pytel Mini 0°C je se svou extra nízkou váhou a malým přepravním objemem vynikající volbou právě pro vás. Tento model je tak lehký, že jej v zavazadle téměř neucítíte. Byl vyvinut do teplejšího období, v němž vám poskytne dostatečný tepelný komfort a odolá nepřízni počasí. To vše díky perfektním použitým materiálům. Součástí jsou samozřejmě nezbytnosti jako například systém pravého a levého zipu, podélné zapínání, stahování v kapuci, zateplovací límec, léga kolem ramen pro udržení tepla, kompresní obal či vnější kapsa na drobnosti.
Vnitřní materiál: Soft Nylon
Vnější materiál: 210T nylon ripstop WR
Náplň: 1 x 100 g/m2 Supreme Loft
Konstrukce: jednovrstvá
Hmotnost: 800 g
Doporučená maximální výška osoby: 185 cm
Rozměr sbalený: 24 x 13 cm
Rozměr: 85 x 210 cm
Příslušenství: kompresní obal
Výbava:
- RIPSTOP úprava materiálu
- ultralehký spací pytel
- mumiový typ spacího pytle
- systém pravý a levý zip
- malý přepravní objem
- certifikace spacích pytlů
Extreme tested: 0°C
Low comfort: +8°C
High comfort: +12°C

Hawaj.cz píše:

Spací pytel Husky Mini 0°C modrý Vyrážíte často na cyklovýlety nebo prostě na svých cestách potřebujete jen šetřit každý gram? Spací pytel Husky Mini 0°C z modelové řady Mikro je se svou extra nízkou váhou a malým přepravním objemem vynikající volbou právě pro vás. Tento model je tak lehký, že jej v zavazadle téměř neucítíte. Byl vyvinut do teplejšího období, v němž vám poskytne dostatečný tepelný komfort a odolá nepřízni počasí. To vše díky perfektním použitým materiálům. Součástí jsou samozřejmě nezbytnosti jako například systém pravého a levého zipu, podélné zapínání, stahování v kapuci, zateplovací límec, léga kolem ramen pro udržení tepla, kompresní obal či vnější kapsa na drobnosti. Řada spacáků Husky Mikro Řada Mirko od české značky Husky zahrnuje extrémně lehké spací pytle, které jsou vhodné do mírnějších podmínek a teplejšího období. Svým zpracováním a moderními, vysoce kvalitními materiály zaručují všechny modely zejména nízkou hmotnost a malý přepravní objem. V doporučených podmínkách ale také dostatečný tepelný komfort, odolnost vůči nepřízni počasí a příjemné pohodlí. Spací pytle z řady MIKRO byly navrženy především pro výpravy na kolech, klasickou turistiku a všechny outdoorové aktivity, kde jsou kladeny vysoké nároky na hmotnost zavazadel.
Hlavní přednosti
- Ideální pro cyklistiku a lehkou turistiku
- Hmotnost pouhých 800 gramů
- RIPSTOP úprava materiálu
- Systém pravého a levého zipu s možností spojení dvou spacáků
- Malý přepravní objem
- kompresní obal
Specifikace
- Náplň: 1 x 100 g/m2 Supreme Loft
- Konstrukce: Jednovrstvá
- Vnitřní materiál: Soft Nylon
- Vnější materiál: 210T nylon ripstop WR
- Příslušenství: Kompresní obal
- Hmotnost: 800 g
- Doporučená maximální výška osoby: 185 cm
- Rozměr sbalený: 24 x 13 cm
- Rozměr: 85 x 210 cm
- Teplotní určení: Extreme tested: 0°C; Low comfort: +8°C; High comfort: +12...

KBsport.cz píše:

Mini byl vyvinut do teplejšího období, v němž vám poskytne dostatečný tepelný komfort a odolá nepřízni počasí. To vše díky perfektním použitým materiálům. Součástí jsou samozřejmě nezbytnosti jako například podélné zapínání, stahování v kapuci, zateplovací límec, léga kolem ramen pro udržení tepla, kompresní obal či vnější kapsa na drobnosti.

LYPO.CZ píše:

Husky MINI nakupujte v sekci Letní spacáky. Další Spacáky, spací pytle značky Husky nakupujte výhodně na lypo.cz. Spací pytel Mini Husky Mikro Mini 0°C je se svou extra nízkou váhou a malým přepravním objemem vynikající volbou právě pro vás. Tento model je tak lehký, že jej v zavazadle téměř neucítíte. Byl vyvinut do teplejšího období, v němž vám poskytne dostatečný tepelný komfort a odolá nepřízni počasí. To vše díky perfektním použitým materiálům. Součástí jsou samozřejmě nezbytnosti jako například systém pravého a levého zipu, podélné zapínání, stahování v kapuci, zateplovací límec, léga kolem ramen pro udržení tepla, kompresní obal či vnější kapsa na drobnosti.

Parametry HUSKY Mini

Výrobce Husky
Tvar Mumiové
Určení Letní
Teplota "komfort" Komfortní teplota je hraniční teplota, při které uživatel/ka spacáku nepociťuje chlad. 8°C
Délka 210cm
Teplota "extrém" Extrémní teplotou rozumíme teplotu, kdy ve spacáku uživatel(ka) pociťuje silný chlad a spaní je nekomfortní. Jedná se o mezní hranici, kdy je vhodné daný spacák užít. 0°C
Hmotnost 0.8kg

Podobné produkty

Podobné fráze: