Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Outdoor a camping  >  Camping  >  Spací pytle  >  HUSKY Maestro

HUSKY Maestro

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 340 Kč
Porovnat 6 obchodů
* Konstrukce: Dvouvrstvá * Vnější materiál: 70D 190T Nylon Taffeta * Vnitřní materiál: Soft Nylon * Materiál - náplň: 2x160 g/m2 Invista Hollowfibre * Teplota - Extrém (°C): -7 * Teplota - Komfort (°C): -2 +3 * Varianta zipu: vlevo/vpravo * Rozměry (cm): 210 x 85 x 52 * Rozměry - sbal. (cm): 35 x 19 * Hmotnost (kg): 1,69 Husky Maestro -7°C spacák. Řada Outdoor.Standardně použité výrobní materiály...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 1 340 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro HUSKY Maestro

Popis HUSKY Maestro

MALL.CZ píše:

Husky Maestro –7°C je třísezonní spacák, který vás ochrání i při nocování během přízemních mrazíků. Jedná se o klasický spacák, který má široké uplatnění pro různé aktivity.

KBsport.cz píše:

Letní spacák HUSKY Maestro, u něhož jsou standardně použité výrobní materiály pro celou řadu spacích pytlů Husky Outdoor zaručují nadstandardní komfort i u modelů, které nejsou primárně určeny do extrémních podmínek. V případě modelu Maestro se nemusíte bát ani přízemních mrazíků. Klasika s nejširším uplatněním ve všech třech turistických sezónách. Náplň 2 x 160 g/m2 Hollowfibre (čtyřkanálkové duté vlákno), vnitřní materiál Soft Nylon, vnější materiál 70D 190T Nylon Taffeta. Hmotnost 1690 g. Teplotní určení: extrém -7°C, hranice komfortu -2°C až +3°C.

Hawaj.cz píše:

Spacák Outdoor|Maestro -7°CStandardně použité výrobní materiály pro celou řadu spacích pytlů Husky Outdoor zaručují nadstandardní komfort i u modelů, které nejsou primárně určeny do extrémních podmínek. U modelu Maestro se nemusíte bát ani přízemních mrazíků. Klasika s nejširším uplatněním ve všech třech turistických sezónách.HLAVNÍ PŘEDNOSTI:
- plněn čtyřkanálkovým dutým vláknem Hollowfibre
- vnější vrstva tvořena Nylonem Taffeta, který působí vodoodpudivě
- kompresní obal
- koncepce pravého a levého zapínání, pro možnost spojení dvou spacáků
- podélné zapínání spacáku
- zateplovací límec
- vnitřní kapsička na drobnosti
VYUŽITÍ: Určen zejména na výlety do přírody, vodáckou turistiku, ale i treking od jara až do zimy.MATERIÁLY: Náplň spacáku Maestro je tvořena čtyřkanálkovým dutým vláknem Hollowfibre o hmotnosti 2 x 160 g/m2. Vnějšek spacáku je pak tvořen materiálem Nylon Taffeta, čímž je zajištěna vodoodpudivost a vnitřek klasicky příjemným Soft Nylonem. SPECIFIKACE:
- Náplň: 2 x 160 g/m2 Hollowfibre, 4kanálkové
- Konstrukce: dvouvrstvá
- Vnitřní materiál: Soft Nylon
- Vnější materiál: 70D 190T Nylon Taffeta / 300T Nylon baby ripstop
- Příslušenství: kompresní obal
- Hmotnost: 1690 g
- Doporučená maximální výška osoby: 195 cm
- Rozměr sbalený: 35 x 19 cm
- Rozměr: 85 x 220 cm
- Teplotní určení: Extreme tested: -7°C; Low comfort: -2°C; High comfort: +3°C

LYPO.CZ píše:

Husky Maestro nakupujte v sekci Akční outdoorové sety. Další Outdoorové vybavení značky Husky nakupujte výhodně na lypo.cz. Ve spacím pytli HUSKY Maestro -7°C můžete bez obav nocovat od jara až do konce podzimu. Je uzpůsoben k tomu, aby vás ani přízemní mrazíky nikdy nezaskočily. Na tento téměř klasický třísezónní model byly použity velmi kvalitní materiály, které zajišťují bezvadný teplotní komfort a pohodlí. Bude se tak hodit zejména vodákům, milovníkům trekingu či klasické turistiky a samozřejmě nejen jim. Součástí je i zde systém pravého a levého zipu, podélné zapínání, stahování kolem hlavy, oboustranný zip, ale i další nezbytnosti jako například zateplovací límec, kapsičky na drobnosti či kompresní obal.

Patro.cz píše:

; Ve spacím pytli HUSKY Maestro -7°C můžete bez obav nocovat od jara až do konce podzimu. Je uzpůsoben k tomu, aby vás ani přízemní mrazíky nikdy nezaskočily. Na tento téměř klasický třísezónní model byly použity velmi kvalitní materiály, které zajišťují

Parametry HUSKY Maestro

Výrobce Husky
Tvar Mumiové
Určení Třísezónní
Teplota "komfort" Komfortní teplota je hraniční teplota, při které uživatel/ka spacáku nepociťuje chlad. 3°C
Délka 210cm
Teplota "extrém" Extrémní teplotou rozumíme teplotu, kdy ve spacáku uživatel(ka) pociťuje silný chlad a spaní je nekomfortní. Jedná se o mezní hranici, kdy je vhodné daný spacák užít. -7°C
Hmotnost 1.69kg

Podobné produkty

Podobné fráze: