Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Outdoor a camping  >  Camping  >  Spací pytle  >  Husky Enjoy Lo

Husky Enjoy Long

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 470 Kč
Porovnat 5 obchodů
Špičkový materiál Invista Quallofil, sedmikanálkové duté vlákno, výborně izoluje a zároveň zachovává dostatečnou prodyšnost. Enjoy je praktický i díky přirozenému anatomickému zapínání. Jeho komfort zvyšuje oddělitelný zateplovací vak na nohy, protiskluzové pásy a kompresní obal. Hlavní přednosti: - plněný sedmikanálkovým dutým vláknem - anatomicky přirozené zapínaní, samozřejmě s pojist...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Husky Enjoy Long

Popis Husky Enjoy Long

Český ráj outdoor e-shop píše:

Pokud se chystáte na expedici do těžkých klimatických podmínek, rozhodně si nezapomeňte přibalit tento spací pytel, který vám poskytnepohodlné a hřejivé útočiště i v poměrně nízkých teplotách. Na vývoj tohoto modelu  byly použity ty nejlepší materiály, jež jsou zárukou vysoké odolnosti, pohodlí a vynikajícího teplotního komfortu, který ještě zvyšuje oddělitelný vak na nohy. Enjoy -26°C tak ulehčí i tu nejnáročnější výpravu. I v případě tohoto spacího pytle je samozřejmostí výbava protiskluzovými pásy pro zafixování karimatky, zateplovacím límcem, vnějším stahováním kolem hlavy, vnitřní kapsou pro vytvoření polštáře, anatomickým a zatepleným zipem či kapsičkami na drobnosti. Tato prodloužená varianta LONG je vhodná pro osoby vyššího vzrůstu. plněný sedmikanálkovým dutým vláknem anatomicky přirozené zapínaní, samozřejmě s pojistkou kompresní obal zateplovací vak na nohy kapuce s velkou "Husky-kapsou" vnější kapsa na drobnosti zateplovací límec protiskluzové pásy RipStop úprava proti protržení

KBsport.cz píše:

HUSKY Enjoy Long předurčují necelé dva kilogramy váhy na extrémní akce, které vyžadují lehké, ale zároveň dokonalé vybavení. Špičkový materiál Invista Quallofil, sedmikanálkové duté vlákno, výborně izoluje a zároveň zachovává dostatečnou prodyšnost. Enjoy je praktický i díky přirozenému anatomickému zapínání. Jeho komfort zvyšuje oddělitelný zateplovací vak na nohy, protiskluzové pásy a kompresní obal. Náplň 2 x 240 g/m2 Invista QualloFil. Hmotnost 2200 g. Teplotní určení: extrém -26°C, hranice komfortu -18°C až -10°C.

KASA.cz píše:

Výborný poměr váhy a tepelného komfortu předurčuje spací pytel Enjoy na extrémní akce, které vyžadují lehké, ale zárověň dokonalé vybavení. Špičkový materiál Invista Quallofil, sedmikanálkové duté vlákno, výborně izoluje a zároveň zachovává dostatečnou prodyšnost. Enjoy je praktický i díky přirozenému anatomickému zapínání. Jeho komfort zvyšuje oddělitelný zateplovací vak na nohy, protiskluzové pásy a kompresní obal.
Hlavní přednosti:
plněný sedmikanálkovým dutým vláknem
anatomicky přirozené zapínaní, samozřejmě s pojistkou
kompresní obal
zateplovací vak na nohy
kapuce s velkou "Husky-kapsou"
vnější kapsa na drobnosti
zateplovací límec
protiskluzové pásy
RipStop úprava proti protržení
Materiály:
Náplň spacáku Enjoy je tvořena sedmiknálkovým dutým vláknem 2 x 240 g/m2 Invista QualloFil, které má stejné vlastnosti jako husí peří. Na vnitřek spacáku byl použit Soft Nylon a z vněšku 40D 240T Tactel RipStop Nylon, pro maximální oddolnost.
Specifikace:
Náplň: 2 x 240 g/m2 Invista QualloFil, 7kanálkové
Konstrukce: dvouvrstvá
Vnitřní materiál: Soft Nylon
Vnější materiál: 40D 240T Tactel RipStop Nylon
Příslušenství: kompresní obal, vak na nohy,
protiskluzové pásy
Hmotnost: 2200 g
Doporučená výška osoby: 205 cm
Rozměr sbalený: 42 x 27 cm
Teplotní určení:
Extreme tested: -26°C
Low comfort: -18°C
High comfort: -10°C
Využití:
Spacák Enjoy lze využít v těch nejnáročnějších podmínkách po celý rok.

LYPO.CZ píše:

Husky Extreme - Enjoy -26°C LONG nakupujte v sekci Expediční spacáky. Další Spacáky, spací pytle značky Husky nakupujte výhodně na lypo.cz.
Expediční spacák Husky Extreme - Enjoy -26°C LONG pokud se chystáte na expedici do těžkých klimatických podmínek , rozhodně si nezapomeňte přibalit tento spací pytel, který vám poskytne pohodlné a hřejivé útočiště i v poměrně nízkých teplotách.


POPIS

Pokud se chystáte na expedici do těžkých klimatických podmínek, rozhodně si nezapomeňte přibalit tento spací pytel, který vám poskytne pohodlné a hřejivé útočiště i v poměrně nízkých teplotách. Na vývoj tohoto modelu byly použity ty nejlepší materiály, jež jsou zárukou vysoké odolnosti, pohodlí a vynikajícího teplotního komfortu. Enjoy -26°C tak ulehčí i tu nejnáročnější výpravu. I v případě tohoto spacího pytle je samozřejmostí výbava protiskluzovými pásy pro zafixování karimatky, zateplovacím límcem, vnějším stahováním kolem hlavy, vnitřní kapsou pro vytvoření polštáře, anatomickým a zatepleným zipem či kapsičkami na drobnosti. Tato prodloužená varianta LONG je vhodná pro osoby vyššího vzrůstu.


SPECIFIKACE

Náplň: 2 x 140 g/m2 Invista QualloFil, 7kanálkové

Konstrukce: dvouvrstvá

Vnitřní materiál: Soft Nylon

Vnější materiál: 40D 240T RipStop Nylon

Příslušenství: kompresní obal, protiskluzové pásy

Hmotnost: 2200 g

Doporučená maximální výška osoby: 205 cm

Rozměr sbalený: 42 x 27 cm

Rozměr: 85 x 230 cm


TEPLOTNÍ URČENÍ

Extreme tested: -26°C Low comfort: -18°C High comfort: -10°C

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

RIPSTOP úprava materiálu RIPSTOP úprava materiálu

Spací pytel do náročných podmínek Spací pytel do náročných podmínek

Prostorný spací pytel Prostorný spací pytel
...

Patro.cz píše:

Expediční spacák Husky Extreme - Enjoy -26°C
LONG pokud se chystáte na expedici do těžkých klimatických
podmínek , rozhodně si nezapomeňte přibalit tento spací pytel,
který vám poskytne pohodlné a hřejivé útočiště i v poměrně nízkých
teplotách.;
;
;

Parametry Husky Enjoy Long

Výrobce Husky
Tvar Mumiové
Určení Zimní
Teplota "komfort" Komfortní teplota je hraniční teplota, při které uživatel/ka spacáku nepociťuje chlad. -18°C
Délka 230cm
Teplota "extrém" Extrémní teplotou rozumíme teplotu, kdy ve spacáku uživatel(ka) pociťuje silný chlad a spaní je nekomfortní. Jedná se o mezní hranici, kdy je vhodné daný spacák užít. -26°C
Hmotnost 2.2kg

Podobné produkty

Podobné fráze: