Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Kočárky  >  Sourozenecké kočárky

Sourozenecké kočárky

Výrobci:

Graco  •  Britax  •  Gmini  •  ABC Design  •  Cam  •  Dorjan  •  Baby Jogger  •  Chicco
Nalezeno:    6 produktů

Maclaren Twin Techno

Stačí jen jeden kočárek od narození, a to golfky! Přenosná korbička určená pro ty nejmenší miminka a vhodná do golfových kočárků Maclaren Quest, Techno XT a Twin Techno (pro Techno XLR je korbička jiná, rovněž u nás v nabídce). Korbička vytvoří miminku ideální rovnou plochu pro jeho správný vývoj v prvních měsících života. Jednoduše a přitom bezpečně se připoutá k rámu kočárku, proti-směru jízdy tak, že máte miminko v golfáčích pěkně pod kontrolou:-) Stříška korbičky nabízí 2 pozice a má ochr...

Více informací
od 4 400 Kč
Koupit nejlevněji

Britax B-Agile Double

Kočárek pro dvojčata Römer B-AGILE double vám ulehčí cestování, když se vaše rodina rozrůstá. Je lehký a snadno se řídí jednou rukou. Nyní mohou dvě děti cestovat stejně pohodlně a bezpečně jako jedno.

Více informací
od 9 999 Kč
Koupit nejlevněji

ABC Design Zoom

ABC design Zoom je nejmenší sourozenecký kočárek na německém trhu, vhodný pro sourozence s několikaletým věkovým rozdílem díky množství jeho kombinací.

Více informací
od 17 790 Kč
Koupit nejlevněji

BABYSTYLE EGG TANDEM Sedací část Navy/Mirror

Kočárek BabyStyle Egg lze pomocí adaptérů změnit na sourozenecký kočárek nebo kočárek pro dvojčata. Sedací tandemová část obsahuje sportovní sedačku s boudou a s pláštěnkou. Součástí druhé tandemové sedačky není nánožník či madlo. Není možné je ani objednat, protože je technicky není možné aplikovat. Tandemovou sedačkou lze polohovat do 2 různých pozic. Při použití dvou sportovních sedaček je nostnost každé sedačky 15 kg. Celkově lze na podvozku BabyStyle Egg vozit děti až do souhrnné váhy 30 k...

Více informací
od 6 999 Kč
Koupit nejlevněji

GRACO QUATTRO Tour Duo Sport Luxe

Kočárek Graco Quattro Tour Duo, barva černá.

Více informací
od 9 689 Kč
Koupit nejlevněji

Graco Ready2Grow

Kočárek pro dvojčata/sourozence. Při kombinaci se dvěma autosedačkami nabízí až 12 možností přestavby. Bez autesedaček je vhodný od doby, kdy děti sami sedí do 15 kg. S autosedačkou vhodný od narození.

Více informací
od 6 989 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: