Ve vůni objevujte čestvě natrhané drobné lesní ovoce a rozkrojenou červenou papriku. Chuť je hřejivá s nádechem čokolády s borůvkami, v dochuti červený pepř. Kvalita vína existuje pouze tehdy, pokud se spojí znalosti, trpělivost a snaha se neustále zlepšovat Sommelier select je značka která vás bude provázet na vínech té nejvyšší kvality z nejlepších viničních tratí a od špičkových Moravských vinařství. Pod tuto značku jsme vybrali vína, kde vždy kvalita převyšuje nákupní cenu vína. Vína jsou... Celý popis

Koupit za 239 Kč

Popis

Ve vůni objevujte čestvě natrhané drobné lesní ovoce a rozkrojenou červenou papriku. Chuť je hřejivá s nádechem čokolády s borůvkami, v dochuti červený pepř.

Kvalita vína existuje pouze tehdy, pokud se spojí znalosti, trpělivost a snaha se neustále zlepšovat

Sommelier select je značka která vás bude provázet na vínech té nejvyšší kvality z nejlepších viničních tratí a od špičkových Moravských vinařství. Pod tuto značku jsme vybrali vína, kde vždy kvalita převyšuje nákupní cenu vína. Vína jsou vybrána tak, aby byla typicky odrůdová a vjemově snadno uchopitelná.

  

Jak vzniká řada Sommelier Select
Hrozny pro výrobu vín řady Sommelier Select jsou pečlivě monitorovány již před sklizní, kde si určujeme dozrávání a cukernatost hroznů. Po vinobraní a vylisování je víno umístěno v samostatných předem určených tancích, kde probíhá takzvané školení vína, které si jezdíme kontrolovat a určovat další postup výroby. Toto vše samozřejmě probíhá v úzké spolupráci s hlavním technologem daného vinařství, který má zkušenosti s hrozny z jejich viničních tratí a s jejich „chováním“ ve sklepě. Během výroby vína až po finalizaci jsou vína pravidelně ochutnávána a každý technologický krok je konzultován s oběma sommeliery, M. Majerem a R. Süssem.

  

Proč Sommelier Select
Morava je i přes svoji relativně malou rozlohu rozdílná jak v klimatických, tak i v půdních podmínkách. Jsou části Moravy kde je půda více vápenitá (Mikulovsko) nebo kde složení půdy je písčitojílovité (Znojemsko) a právě na rozdílných půdách se lépe daří odlišným odrůdám. Proto jsme vybírali vína do řady Sommelier Select z různých podoblastí a od odlišných vinařství, abychom vám představili vína typicky odrůdová.  V mnoha případech tato vína patří u vinařů, kde byla vybrána k jejich „vlajkovým lodím“ ve vinařství.

Špičková vína z moravských vinic značky Sommelier Select vám zpříjemní sváteční okamžiky
Řada naší privátní značky Sommelier Select zahrnuje typicky odrůdová a vjemově snadno uchopitelná vína, která ocení i velmi nároční milovníci tohoto nápoje. V portfoliu naleznete pestrou škálu zajímavých tichých vín včetně skvělého sektu.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

 

 
Zobrazit více