Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kuchyňské spotřebiče  >  Sodastream  >  Sodastream ostatní příslušenství  >  Sodastream náhradní bombička CO2 (výměna)

Sodastream náhradní bombička CO2 (výměna)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
SODASTREAM - Bombička CO2 - náhradní náplň až na 80 litrů sodové vody * Originální plná bombička CO2 pro přístroje SodaStream * Výměna za prázdnou bombičku * Platíte pouze náplň * Pro zaslání plné bombičky je nutno nám předem zaslat prázdnou originální bombičku Sodastream *

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sodastream náhradní bombička CO2 (výměna)

Popis Sodastream náhradní bombička CO2 (výměna)

SackyVysavace.cz - Praha píše:

SodaStream Bombička - výměna staré bombičky za novou Přineste k nám na prodejnu prázdnou bombičku SodaStream a my Vám jí vyměníme za novou. Bombička je v základní výbavě každého výrobníku sodovky značky SodaStream, který si zakoupíte, a její plynová náplň vydrží až na 80 litrů domácí perlivé vody. Počet skutečně vyrobených litrů závisí na tom, jak moc perlivou si vodu vyrábíte. Pouze pro osobní odběr na naší prodejně na Praze 8 v Kobylisích. Ulice Klapkova 473/33

Elektro Skalka s.r.o píše:

Výměna bombičky CO2 pro SodaStream
U nás na prodejně v Praze si můžete vyměnit starou bombičku do Sodastreamu za novou. Veškeré bombičky CO2 (plyn), přístroje a příslušenství Sodastream námi prodávané, pochází z oficiální české distribuce Sodastream pro ČR.
Výměna prázdné bombičky Sodastream za cenu 199Kč
Doneste k nám použitou, prázdnou bombu od Sodastreamu, od nás dostanete novou originální zapečetěnou za cenu 199Kč.
Naše prodejna nabízí k zakoupení i novou originální bombičku bez výměny za cenu 699Kč.
POZOR na neoriginální bombičky, neodborně plněné
Upozorňujeme a varujeme před neoriginálně naplněné bombičky, které mohou být nebezpečné a zdravotně závadné.
Pokud narazíte na levnější bombičku Sodastream s nižší cenou než 199Kč, například na Slevomatech a různých e-shopech s výdejnou , už se může jednat buď o neoriginální bombičku od Sodastreamu, nebo plněnou neoficiální cestou "v garáži" . Možná ušetříte 30Kč i více ale vemte v úvahu že se jedná o tlakové zařízení které může při neodborné manipulaci nebo plnění explodovat hned nebo i později, jelikož nedochází ke kontrole jako v plnícím závodě v Německu či Holandsku a ani nikdo nezaručí čím je tlaková láhev plněná. V tomto případě Sodastream nenese žádnou zodpovědnost za způsobené škody, jelikož se jedná o neodborné zacházení a veškeré spojené náklady a v případě ublížení na zdraví nese kupujucí veškerou zodpovědnost sám na sebe.
Bohužel již jsou známy případy kde došlo k ublížení na zdraví, proto buďte opatrní a obezřetní při nákupu nejlevnějších bombiček do Sodastreamu.

Parametry Sodastream náhradní bombička CO2 (výměna)

Výrobce Sodastream
Typ Bombičky

Podobné produkty

Podobné fráze: