Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kuchyňské spotřebiče  >  Sodastream  >  Sodastream ostatní příslušenství  >  SodaStream Čistící kartáč na láhve

SodaStream Čistící kartáč na láhve

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Čistící kartáč na láhve SodaStream * Praktický kartáč s jemnými štětinkami na důkladné čištění lahví. * Balení obsahuje 1 ks.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro SodaStream Čistící kartáč na láhve

Popis SodaStream Čistící kartáč na láhve

Bonami.cz píše:

O lahve je třeba se starat s láskou a péčí. Myslete na to, až je budete mýt. Aby byla údržba dotažena k dokonalosti, pořiďte si kartáč Corkcicle, který je speciálně přizpůsoben útrobám lahve. Dostane se tedy i tam, kam houbičkou zkrátka nedosáhnete.
Čím je jedinečná značka Corkcicle?
♥ nerezová ocel – většina produktů je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, která má dlouhou životnost, je bytelná a péče o ní je snadná.
♥ BPA free – na plastové části se používá výhradně se zdravotně nezávadný plast.
♥ ekologická udržitelnost – svými výrobky značka podporuje udržitelnost naší planety. Vyměňte jednorázové kelímky či lahve za takové, které s vámi vydrží pár let.
♥ vítěz (nejen) našich srdcí – 2x vyhrála značka cenu Red Dot Awards (2016, 2018)
Příběh značky:
Mladičká značka, která se designu nebojí, a také je za to náležitě oceněna (několikrát po sobě vyhráli cenu Red Dot Award za design) vznikla v roce 2010. Hvězdnou dráhu značky odstartovala jedna jediná otázka, která designérům nedala spát – jak si mohu vychutnat své oblíbené víno, když po ruce nemám lednici ani chladící kyblík? Po několika pokusech, prototypech a probdělých nocí vznikl jejich ikonický rampouch, který odstartoval novou éru chladicích cestovních hrnků, lahví a designových vychytávek.

Parametry SodaStream Čistící kartáč na láhve

Výrobce Sodastream
Typ Čištění

Podobné produkty

Podobné fráze: