Kde jsem:     >  Katalog   >  Elektrospotřebiče   >  Malé spotřebiče   >  Kuchyňské spotřebiče   >  Sodastream  >  Sodastream ostatní příslušenství  >  Limo Bar Bombička Náhradní plyn CO2

Limo Bar Bombička Náhradní plyn CO2

Originální bombička LIMO BAR se 425g stlačeného plynu CO2 pro výrobu sody s přístroji Limo Bar. Balení obsahuje 1 ks bombičky CO2. Po vyčerpání náplně je možné bombičku opakovaně doplňovat. Výroba nápoje v domácím výrobníku zanechává až 100x menší dopad na životní prostředí, než limonády v lahvích.

Popis Limo Bar Bombička Náhradní plyn CO2

E-Elektro.cz - Prodejna Elektro v Praze píše:

Náhradní univerzální LIMO BAR bombička + CO2 plynUniverzální bombička LIMOBAR naplněná stlačeným oxidem uhličitým (CO2) s německým certifikátem TÜV pro vaši dokonalou bezpečnost.
Bombička LIMO BAR obsahuje 425 g stlačeného plynu pro výrobu až 80L "sodovky".
Univerzální bombička CO2 LIMO BAR do výrobníků perlivé vody
Univerzální plynová bombička CO2 od výrobce LIMO BAR je kompatibilní s výrobníkem sodovek značky SODASTREAM ale i s výrobky konkurenčních značek.
ELECTROLUX
HAPPY FRIZZ
LIMOBAR
LINDE
ORION AquaDream
SODA Bubble
SODA Co
SODA Imetec
SODA Magic
SODA SIPHON
SODA TREND
TESCOMA
Kompatibilita plynové bombičky CO2 LIMO BAR
LIMO BAR Elixir Turbo
LIMO BAR Patriot
LIMO BAR Edge
LIMO BAR Elixir
LIMO BAR Smart Turbo
LIMO BAR Start
SodaStream Revolution
SodaStream Genesis
SodaStream Play
SodaStream Crystal
SodaStream Fizz
SodaStream Jet
Univerzální bombička LIMOBAR ja naplňována na moderní plnící lince za nejpřísnějších bezpečnostních opatření na území České republiky. Bombičky jsou plněny kvalitním potravinářským plynem CO2 a každá jednotlivě prochází důkladnou výstupní kontrolou.

Alza.cz píše:

Náhradní bombička s přírodním CO2 na výrobu perlivé vody, Výměna bombičky na pobočkách alza.cz
Originální bombička LIMO BAR s plynem CO2 zajistí společně s přístroji LIMO BAR výrobu až 80 litrů perlivé vody. S přístroji s technologií TURBO až 130 litrů. Bombička obsahuje 425 g stlačeného plynu.   Prázdnou bombičku lze vyměnit na pobočkách alza.cz v oddělení reklamace za 149,- Kč včetně DPH.Parametry a specifikace:Typ:náhradní bombička CO2Určeno pro:LIMO BAR SODASTREAMHmotnost:425 gBalení:retail

Okay.cz píše:

Certifikovaná a maximálně bezpečná CO2 bombička do výrobníků sody LIMO BAR je použitelná i s konkurenčními modely výrobníků. Postará se o dokonalé bublinky a jedinečnou konzistenci vaší domácí limonády. Stlačený plyn v bombičce dlouho vydrží a je možné jej opakovaně doplňovat. Originální bombička je certifikována TÜV a po vyprázdnění je možné ji opakovaně naplnit. V balení se nachází 1 ks této bombičky.

Parametry Limo Bar Bombička Náhradní plyn CO2

Výrobce Limo Bar
Typ Bombičky

Podobné produkty

Podobné fráze: