Kde jsem:     >  Katalog   >  Sport a hobby   >  Zimní sporty   >  Lyžování a snowboarding   >  Snowboarding  >  Snowboardy  >  GRAVITY ADVENTURE

GRAVITY ADVENTURE

od 5 190 Kč
Pánský snowboard Gravity Adventure je designován pro začínající a středně pokročilé snowboardisty. Snowboard Gravity Adventure se ideálně hodí na upravené sjezdovky, příležitostně ho můžeš vytáhnout i do hlubokého prašanu. Vybaven je tradičním Camber prohnutím, které poskytuje vysokou stabilitu při jízdě v oblouku, přesnost a pružnost při odrazech. Directional tvar s mírně delší špičkou umož...

Všechny nabídky pro GRAVITY ADVENTURE

Popis GRAVITY ADVENTURE

Pánský snowboard Gravity Adventure
je designován pro začínající a středně pokročilé snowboardisty.
Snowboard Gravity Adventure se ideálně hodí na upravené sjezdovky, příležitostně ho můžeš vytáhnout i do hlubokého prašanu. Vybaven je tradičním Camber prohnutím, které poskytuje vysokou stabilitu při jízdě v oblouku, přesnost a pružnost při odrazech. Directional tvar s mírně delší špičkou umožňuje flexi pro vyšší výkon při jízdě popředu a snadné proplouvání čerstvě zapadaných svahů.
DETAILY
URČENÍ
pro začínající a středně pokročilé jezdce.
allmountain a freeride ježdění.
PROHNUTÍ
Camber - tradiční prohnutí, které umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, vysokou přesnost a maximální pružnost při odrazech.
TVAR
Directional Shape - o něco delší špička než patka umožňuje flexibilitu pro vyšší výkon ve směru dopředu a lepší proplouvání hlubokým sněhem. Directional prkna si poradí s jakýmkoliv terénem.
JÁDRO
Poplar Woodcore - celodřevěné, topolové jádro, doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva. Snowboard tak poskytuje konzistentní flex sezónu po sezóně.
LAMINACE
Biax (0°/90°) - nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehkou torzní flexi. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užiješ si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.
SKLUZNICE
Prewaxed Base - všechny snowboardy Gravity jsou navoskované a ihned připravené na jízdu.

Parametry GRAVITY ADVENTURE

Výrobce Gravity

Podobné produkty

Podobné fráze: