Kde jsem:     >  Katalog   >  Sport a hobby   >  Zimní sporty   >  Lyžování a snowboarding   >  Snowboarding  >  Snowboardy  >  Burton Feather

Burton Feather

Snowboard pro ženy Burton Feather je all mountain snowboard, určený pro začínající a středně pokročilé snowboardistky. Díky plochému tvaru s mírně nadzvednutými špičkami je snowboard Burton Feather velmi hravý, stabilní a snadný na ovládání. Prkno se k patce mírně zužuje (directional tvar), což usnadňuje přechod z oblouku do oblouku. Díky měkčí tvrdosti prkno odpouští více chyb a usnadňuje po...

Všechny nabídky pro Burton Feather

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Burton Feather

Snowboard pro ženy Burton Feather
je all mountain snowboard, určený pro začínající a středně pokročilé snowboardistky.
Díky plochému tvaru s mírně nadzvednutými špičkami je snowboard Burton Feather velmi hravý, stabilní a snadný na ovládání. Prkno se k patce mírně zužuje (directional tvar), což usnadňuje přechod z oblouku do oblouku. Díky měkčí tvrdosti prkno odpouští více chyb a usnadňuje poznání krásy snowboardingu.
Pokud se chceš rychle a zábavně naučit snowboardovat, je dámský snowboard Burton Feather ideální volba!
DETAILY
Flat Top™: plochý tvar s mírně zvednutými konci pro snadné ovládání, vysokou stabilitu a relaxační jízdu bez zasekávání hran.
Directional Shape: tvar prkna se ke konci mírně zužuje pro snadnější přechod z oblouku do oblouku.
Twin Flex: tvrdost prkna je po celé délce stejné pro snadnou jízdu na obě strany.
FSC™ Certified Super Fly® 800G Core: celodřevěné jádro s vertikálním sendwichem měkčích a tvrdších kusů dřeva pro lehčí, pružnější a odolnější jádro.
Dualzone™ EGD™: u hran je dřevo poskládané ve dvou kontinuálních řadách kolmo ke zbytku jádra pro větší sílu odrazu a lepší držení při jízdě po hranách.
Extruded Base: rychlá a pevná skluznice s nízkými nároky na údržbu.
Biax™ Fiberglass: laminace, uspořádaná ve dvou řadách tak, aby prkno odpouštělo více chyb.
The Channel™: rychlý, snadný a velmi přesný systém pro nastavení vázání (funguje s většinou výrobců vázání, nejen Burton).

Parametry Burton Feather

Výrobce Burton
Určení Dámský
Typ snowboardu ALLROUND snowboardy - univerzální pro pokročilé i začátečníky, určeno na upravené svahy.RACE-závodní, určené prou soutěže. FREESTYLE - určeno pro jízdu v parku a po zábradlí. FREERIDE - určeno do hlubokého prašanu Freestyle

Podobné produkty

Podobné fráze: