Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Zimní sporty  >  Lyžování a snowboarding  >  Snowboarding  >  Snowboardy

Snowboardy

Výrobci:

Gravity  •  Ace  •  Nitro  •  Burton  •  Ride  •  Rome  •  Trans  •  Flow
Nalezeno:    7 produktů

Salomon Acid

Opasek Agile 250 v univerzální velikosti je ideální pro běh, kdy usilujete o maximální hbitost a funkčnost. Díky tomu je vhodný i pro běžce s malým obvodem pasu. Superstrečový. Vždy pohodlně sedí na místě, i když se pohupujete anebo skáčete, a poskytuje snadný přístup ke všem nezbytnostem a hydrataci v podobě 250 ml lahve.

Více informací
od 1 120 Kč
Koupit nejlevněji

Nitro Cinema

Učení nových triků a manévrů na snowboardu se občas může zdát jako hlavolam. Rádi bychom vám představili řešení. Cinema je vyzbrojena Gullwing camberem a jádrem Powercore II. Se Cinemou budeš konečně kompletní snowboardista. Vykrojení radial, jádro Powercore II, lamináty Bi-lite, Premium extruded FH skluznice. Gullwing rocker, twin tip, park flex.

Více informací
od 10 990 Kč
Koupit nejlevněji

Sims Kinetic

Freestylový snowboard určený do rampy a snowparku, vhodný pro pokročilejší jezdce.

Více informací
od 2 990 Kč
Koupit nejlevněji

Westige Apache

Pánský All-mountain snowboard Westige Apache je kvalitní univerzální prkno s originálním designem a využitelností v každém terénu.

Více informací
od 1 299 Kč
Koupit nejlevněji

Westige Lumber Jack

Westige Lumber Jack je univerzální freestyle snowboard určený nejen pro začátečníky ale i profesionály. Je velmi měkký a proto se na něm začátečníci rychle naučí a zkušenější rideři si více užijí.

Více informací
od 1 899 Kč
Koupit nejlevněji

Westige Square

Freeridový snowboard Westige Square je nejžadánějším modelem svého typu. Poradí si jak s hlubokým prašanem, tak se zmrzlým sněhem, kde díky klasickému prohnutí camber skvěle drží a krájí oblouky.

Více informací
od 1 499 Kč
Koupit nejlevněji

SIMS Vice 11/12

Vice je správné prkno pro řádění ve snowparku. Vyztužení karbonovými vlákny dává snowboardu vysokou pevnost i při extrémním zatížení při skocích apod.

Více informací

Podobné fráze: