Kde jsem:     >  Katalog   >  Sport a hobby   >  Zimní sporty   >  Lyžování a snowboarding   >  Snowboarding  >  Snowboard doplňky  >  Toko Eco Textile Wash

Toko Eco Textile Wash

Speciální prací prostředek určený pro praní funkčních materiálů. Aktivizuje a udržuje funkce GORE-TEX a Sympatex. ECO Textile Wash je šetrný k životnímu prostředí, je bez barviv, optických bělidel a fosfátů. Prostředek je určen pro praní v pračce a pro ruční praní, účiný i pří nízkých teplotách. Jedno balení odpovídá jednomu praní.

Popis Toko Eco Textile Wash

Protrenink.cz píše:

Speciální prací prostředek pro textilní výrobky s membránou, např. GORE-TEX, Sympatex a další.
Doporučeno pro funkční materiály.
Koncentrát až na 10 praní se svěží vůní.
Pro praní v pračce a pro ruční praní, účinný i při nízkých teplotách.
Bez barviv, optických bělidel a fosfátů, šetrný k životnímu prostředí.
Dermatologicky testováno.

HOPE SPORT píše:

Speciální prací prostředek šetrný k životnímu prostředí Vlastnosti: - doporučeno pro funkční materiály - aktivizuje a udržuje funkce GORE-TEX, Sympatex - koncentrát (8-10 praní) - svěží vůně - pro praní v pračce a pro ruční praní, účiný i pří nízkých teplotách - bez barviv, optických bělidel a fosfátů - dermatologicky testováno - 250 ml

Hervis píše:

Speciální prací prostředek pro funkční sportovní oblečení jako trička, mikiny, druhé vrstvy nebo bundy a kalhoty. Ideální pro praní GORE-TEX oblečení. Ochraňuje a aktivizuje přirozené vlastnosti a funkce funkčního materiálu.

Beldasport.cz píše:

Prací prostriedok TOKO ECO TEXTILE WASH aktivizuje a udržuje funkcie GORE-TEX, Sympatex a ďalšie. Vhodný ako na pranie v pračke tak aj pre ručné pranie (8-10 praní), účinný aj pri nízkych teplotách.

príjemná vôňa
bez farbív, optických bielidiel a fosfátov
prípravok je dermatologicky testovaný

Parametry Toko Eco Textile Wash

Výrobce Toko
Typ Impregnace

Podobné produkty

Podobné fráze: