Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Smart home  >  MiPow Playbulb Spot MP BTL 203

MiPow Playbulb Spot MP BTL 203

Načítám galerii...
Předchozí
Další
MiPow Playbulb Spot chytrá LED Bluetooth žárovka Sympatická, malá, ale hlavně výkonná žárovka, kterou můžete díky patici GU 10 instalovat do bodových osvětlení, podhledů a dalších moderních svítidel. Kromě toho můžete využít řadu funkcí, které vás ohromí. Užijte si kromě příjemného bílého odstínu možnost volby barevného přechodu z až 16 milionů barev a vytvořte u vás doma snadno a rychle dokonal...

Všechny nabídky pro MiPow Playbulb Spot MP BTL 203

Popis MiPow Playbulb Spot MP BTL 203

MiPow Playbulb Spot chytrá LED Bluetooth žárovka
Sympatická, malá, ale hlavně výkonná žárovka, kterou můžete díky patici GU 10 instalovat do bodových osvětlení, podhledů a dalších moderních svítidel. Kromě toho můžete využít řadu funkcí, které vás ohromí. Užijte si kromě příjemného bílého odstínu možnost volby barevného přechodu z až 16 milionů barev a vytvořte u vás doma snadno a rychle dokonale útulnou atmosféru. Žárovku lze díky aplikaci Playbulb X pohodlně ovládat prostřednictvím chytrých zařízení z pohodlí vašeho křesla.
Instalace
MiPow Playbulb Spot nainstalujete stejně jako klasickou žárovku pouhým zašroubováním do závitu svítidla s paticí GU 10. 4W výkon této LED žárovky Spot k vám domů přináší až 90% úsporu energie ve srovnání s ekvivalentní 35 halogenovou žárovkou. K tomu připočtěte životnost až 20 000 hodin, řadu unikátních funkcí a už nebudete chtít svítit nikdy ničím jiným.
Příjemné teplé a silné světlo
Už po prvním stisknutí vypínače vás žárovka mile překvapí příjemně teplým a silným světlem, které je více než dostatečné pro koupelnová osvětlení, stolní lampy, podhledová i bodová osvětlení nebo moderní lustry s více žárovkami, protože propojit můžete až 5 různých světelných zdrojů z rodiny PlayBulb.
Funkce časovače
Žárovka disponuje také funkcí časovače, kterou jistě oceníte například v ložnici. Tato funkce vám umožní nastavit čas a rychlost pozvolného ztlumování světla a naopak pozvolného rozjasňování. Díky tomu můžete každý den příjemně usínat anebo se budit se simulací přirozeného denního cyklu západu a východu slunce.
Aplikace Playbulb X
Pro plnou kontrolu nad žárovkou stačí stáhnout bezplatnou aplikaci Playbulb X, která vám umožní bezdrátově pomocí Bluetooth 4.0 Smart tuto žárovku ovládat.
Pouhým posuvem prstu po displeji pak můžete snižovat či zvyšovat intenzitu osvětlení, vypínat či zapínat světlo nebo si vybírat z neuvěřitelně velkého množství barevných odstínů pomocí ColorPickeru...

Parametry MiPow Playbulb Spot MP BTL 203

Výrobce Mipow
Druh Žárovka

Podobné produkty

Podobné fráze: