Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Smart home  >  Honeywell evohome Round Y87RF2024

Honeywell evohome Round Y87RF2024

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 489 Kč
Porovnat 6 obchodů
Honeywell Round Bezdrátový digitální termostat Honeywell Round přináší jednoduchou a cenově dostupnou regulaci teploty pro vaši domácnost. Jeho moderní a zároveň stylový design se hodí do každého interiéru. Jak Honeywell Round funguje Ovládání termostatu je velmi snadné. Jednoduše otočte obvodový prstenec doprava pro zvýšení teploty nebo doleva pro snížení teploty. Honeywell Round je bezdrátov...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Honeywell evohome Round Y87RF2024

Popis Honeywell evohome Round Y87RF2024

KASA.cz píše:

Bezdrátový digitální pokojový ovladač Honeywell Round bez releové jednotky, představuje cenově dostupnou regulaci teploty pro vaši domácnost. Pokojové jednotky všech bezdrátových modelů jsou napájeny 2 x AA alkalickými bateriemi.

Jednoduché ovládání a instalace
Změnu teploty je možné vykonat jednoduchým otočením obvodového prstence doprava pro zvýšení teploty nebo doleva pro snížení teploty. Díky bezdrátovému provedení ovladače není potřeba žádbých kabelů. Termostat je možné umístit v domácnosti podle potřeby.
Mějte vše pod kontrolou
Ovládat topení v domácnosti můžete i když zrovna nejste doma. Po zakoupení internetové brány Honeywell RFG100 můžete ovládat teplotu pomocí aplikace nebo s aplikací Total Connect Comfort naprogramovat topný rozvrh pro domácnost až na týden dopředu.
Obsah balení:
1x Honeywell Round T87RF2025
2x AA Baterie

Alza.cz píše:

Chytrý pokojový termostat - bezdrátový digitální pokojový ovladač, bez releové jednotky, komunikace se systémem EvoHome
  Honeywell EvoHome je bezdrátový řídicí systém vytápění nejen pro domácnosti. Navíc umožňuje vzdálený přístup pomocí mobilní aplikace. Bezdrátový digitální pokojový ovladač EvoHome Round (termostat) je určen pro komunikaci se systémem EvoHome. Svým nadčasovým provedením se hodí do jakéhokoliv interiéru. Disponuje jednoduchým a intuitivním ovládáním. Pomocí velkého otáčivého kolečka snadno nastavíte požadovanou teplotu. Navíc je vybaven podsvíceným displejem. Přístroj je napájen dvojicí baterií typu AA s životností až 2 roky a na jejich nízkou kapacitu nabití vás upozorní indikátor. Vhodné pro použití jako autonomní regulátor nebo pokojové teplotní čidlo v systému Evohome s řídící jednotkou EvoTouch nebo regulátorem podlahového vytápění HCE80. Klíčové vlastnosti Bezdrátový digitální pokojový termostat Přesnost...

Parametry Honeywell evohome Round Y87RF2024

Výrobce Honeywell
Druh Ostatní

Podobné produkty

Podobné fráze: