Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Sluneční brýle  >  Oakley Catalyst polished

Oakley Catalyst polished

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis zboží Sluneční brýle Oakley Catalyst Sluneční brýle Oakley Catalyst vycházejí z úspěšného modelu Holbrook. Mají mírně upgradovaný tvar a kompletně přepracované nožičky, na kterých jsou přidané gumičky pro perfektní uchycení a držení na obličeji. Lifestylové brýle Catalyst jsou nabité špičkovými technologiemi, kterými jsou Oakley proslulé. Specifikace * Plutonite Lens - ultralehký materi...

Všechny nabídky pro Oakley Catalyst polished

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Oakley Catalyst polished

Popis zboží
Sluneční brýle Oakley Catalyst
Sluneční brýle Oakley Catalyst vycházejí z úspěšného modelu Holbrook. Mají mírně upgradovaný tvar a kompletně přepracované nožičky, na kterých jsou přidané gumičky pro perfektní uchycení a držení na obličeji. Lifestylové brýle Catalyst jsou nabité špičkovými technologiemi, kterými jsou Oakley proslulé.
Specifikace
* Plutonite Lens - ultralehký materiál Plutonite nabízí špičkový komfort a ochranu před nárazem a ultrafialovým zářením. Nárazuvzdorný materiál blokuje 100 % UVA, UVB, UVC a škodlivé modré záření.
* High Definition Optics - souhrn patentovaných technologií, které vytváří dokonalou čočku umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu. HDO také poskytuje jedinečnou ochranu proti rozbití čoček a 100 % ochranu proti UV záření.
* Impact Protection - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky Americké Standardizační Organizace (ANSI) na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu, která je špičkovým kritériem pro měření bezpečnosti. Odolnost vůči nárazu těžkých předmětů při nízké rychlosti, odolnost vůči nárazu lehčích předmětů při vysoké rychlosti.
* UV Protection - samotný materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny, blokuje UV záření a nemusíte se tak spoléhat na tenkou povrchovou úpravu, která se může časem opotřebovat či poškodit.
* Three-Point Fit - unikátní systém gumiček, které jsou vyrobeny z vysoce přilnavého a porézního materiálu nazývaného Unobtainium, nacházejí se v místě, kde se obruby brýlí dotýkají hlavy a uší. Celá technologie je založena na principu unikátního Three-Point Fit Systému, při kterém se brýle dotýkají pouze na třech místech hlavy (na nose a na dvou místech nad ušima) čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení. Nebudete téměř cítit, že je máte na hlavě.
* O-Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velic...

Parametry Oakley Catalyst polished

Výrobce Oakley
Materiál Kov
Typ Juniorské

Podobné produkty

Podobné fráze: