Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Sony MDR-HW700DS

Sony MDR-HW700DS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 9 509 Kč
Porovnat 4 obchody
Exkluzivní náhlavní sluchátka s virtuálním prostorovým 9.1 zvukem, která disponují velmi kvalitním výstupním výkonem a nabídnou i kvalitní pohodlí při nošení díky měkkému polstrování náušníků. Dokonalý zvukový zážitek s moderními technologiemi a dlouhý poslech až 12 hodin na jedno nabití, to jsou špičková bezdrátová sluchátka Sony MDR-HW700DS. Virtuální prostorový zvuk 9.1 Bezdrátová sluchá...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 9 999 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro Sony MDR-HW700DS

Doprava: zdarma
= 9 999 Kč
Info v obchodě
Do obchodu
Doprava: zdarma
= 10 990 Kč
Do 10 dnů
Do obchodu
Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Sony MDR-HW700DS

Exkluzivní náhlavní sluchátka s virtuálním prostorovým 9.1 zvukem, která disponují velmi kvalitním výstupním výkonem a nabídnou i kvalitní pohodlí při nošení díky měkkému polstrování náušníků. Dokonalý zvukový zážitek s moderními technologiemi a dlouhý poslech až 12 hodin na jedno nabití, to jsou špičková bezdrátová sluchátka Sony MDR-HW700DS.
Virtuální prostorový zvuk 9.1
Bezdrátová sluchátka Sony MDR-HW700DS Vás vtáhnou doprostřed děje a přinesou napětí jako v kině. Virtuální prostorový zvuk 9.1 zaručuje zcela pohlcující hraní her a sledování filmů a vyvolává pocit, že posloucháte systém několika reproduktorů prostorového zvuku.
Špičkové technologie pro dokonalý zvuk
Sluchátka podporují až 192kHz / 24bitový zvuk bez komprese, což poskytuje dokonalou reprodukci pro skvělou zábavu. Digitální zpracování signálu poskytuje výkon potřebný k reprodukci plného prostorového zvuku a zaručuje, že uslyšíte i ty nejjemnější tóny. Velké 50mm neodymové drivery umocní každou scénu filmu či úroveň hry a skvělá frekvenční odezva 5 Hz až 25 kHz bohatě pokrývá celé slyšitelné spektrum.
Pokročilé technologie prostorového zvuku a výběr režimů
Podpora moderních technologií prostorového zvuku Dolby Prologic IIz a DTS Neo:X zajišťuje ještě výraznější pocit prostoru. K dispozici máte výběr režimů pro kino, hry a hlas. Tyto režimy zvolí automaticky ideální nastavení pro sledování filmu, hraní her či telefonní hovor.
Možnosti připojení
Sluchátka se k základové stanici připojují pomocí bezdrátových technologií 2.4 a 5 GHz, což zvyšuje flexibilitu a snižuje případné rušení. Navíc jsou tyto technologie dostatečně výkonné a umožní bezdrátový přenos na vzdálenost až 30 metrů v závislosti na překážkách. Základová stanice podporuje technologii HDMI a dokonce průchozí 4K rozlišení, takže budete připraveni také na nové trendy zábavy s ultra-vysokým rozlišením.
Klíčové vlastnosti
Uzavřená dynamická sluchátka Sony MDR-HW700DS s bezd...

Parametry Sony MDR-HW700DS

Výrobce SONY
Typ Náhlavní
Bezdrátová Ano
Uzavřená Uzavřená sluchátka dobře tlumí okolní ruch. Ano
Mikrofon Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: