Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  SONY MDR-EX750BT

SONY MDR-EX750BT

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 690 Kč
Porovnat 2 obchody
Kvalitní bezdrátová sluchátka do uší s praktickým provedením na krk, které zajišťuje skvělou stabilitu. Kromě moderního designu se ale můžete těšit i na špičkovou zvukovou kvalitu a celou paletu užitečných funkcí, jež vám zpříjemní poslech oblíbené hudby. Hlavní benefity: • podpora formátu Hi-Res audio • technologie LDAC • bezdrátový provoz • až 7,5hodinová výdrž na nabití • široký frekve...

Všechny nabídky pro SONY MDR-EX750BT

Popis SONY MDR-EX750BT

Kvalitní bezdrátová sluchátka do uší s praktickým provedením na krk, které zajišťuje skvělou stabilitu. Kromě moderního designu se ale můžete těšit i na špičkovou zvukovou kvalitu a celou paletu užitečných funkcí, jež vám zpříjemní poslech oblíbené hudby.
Hlavní benefity:
• podpora formátu Hi-Res audio
• technologie LDAC
• bezdrátový provoz
• až 7,5hodinová výdrž na nabití
• široký frekvenční rozsah
Hi-Res audio
Hudbu si nyní užijete naplno, a to díky zvuku ve vysokém rozlišení. Hi-Res audio zprostředkovává hudbu bez kompromisů, neboť nabízí vyšší frekvencí než hudba na standardních CD nosičích i zvýšení vzorkovací frekvence zvuku a přesnosti přenosové rychlosti. Hudbu tak uslyšíte přesně tak, jak zamýšlel interpret.
NFC
S technologií NFC (Near Field Communication) a Bluetooth už se nemusíte obtěžovat s otravnými kabely a složitým nastavováním. Jen se stačí sluchátky dotknout zařízení podporujícího NFC (například telefonu či tabletu) a začít poslouchat oblíbené songy. Nic víc není potřeba. Nepodporuje váš telefon NFC? Nevadí, stačí se připojit přes standardní Bluetooth.
Transportní pouzdro
Součástí balení je speciální pouzdro pro transport. To ochrání sluchátka před poškrábáním a poškozením na cestách i uložená doma.
Až 7,5hodinová výdrž
S bezdrátovými technologiemi úzce souvisí výdrž na nabití. A Sony ukazuje, že tento model je ideálním společníkem na cesty – například cestou do práce či školy. Na jedno nabití se totiž můžete těšit až na 7,5 hodiny hudby nebo telefonních hovorů. A co když se vám vybije baterie? Stačí použít přiložený kabel a sluchátka změnit na klasická drátová.
HD mikrofon
Sluchátka poslouží nejen pro poslech hudby, obsahují totiž i mikrofon. Ten podporuje hlasové přenosy v HD kvalitě, takže nahradí i handsfree, například v autě.
Široký frekvenční rozsah
Sluchátka zvládají reprodukovat zvuky o frekvenci 5 Hz až 40 kHz – to znam...

Parametry SONY MDR-EX750BT

Výrobce SONY
Bezdrátová Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: