Kde jsem: Katalog > Sluchátka a - Jays One+ , špunty, 3.5mm jack, mic - a-JAYS one+

Sluchátka a - Jays One+ , špunty, 3.5mm jack, mic - a-JAYS one+

Obrázek není k dispozici
Koupit za 1 083 Kč
Dostupnost: Skladem
1 083 Kč
ZSJA010 Sluchátka a - Jays One+ , špunty, 3.5mm jack, mic a-Jays One je vybaven kvalitním 8,6 mm dynamickým reproduktorem, jenž byl vyvinut speciálně pro sluchátka Jays tak, aby blokoval okolní hluk. Díky tomu ocení sluchátka především uživatelé ve venkovním prostředí, a to ať už jsou připojena k telefonu či k MP3 přehrávači. Stop zamotaným drátům a nepadnoucím sluchátkům Přestaňte se starat o ...

Doporučujeme

Popis Sluchátka a - Jays One+ , špunty, 3.5mm jack, mic - a-JAYS one+

ZSJA010
Sluchátka a - Jays One+ , špunty, 3.5mm jack, mic
a-Jays One je vybaven kvalitním 8,6 mm dynamickým reproduktorem, jenž byl vyvinut speciálně pro sluchátka Jays tak, aby blokoval okolní hluk. Díky tomu ocení sluchátka především uživatelé ve venkovním prostředí, a to ať už jsou připojena k telefonu či k MP3 přehrávači.
Stop zamotaným drátům a nepadnoucím sluchátkům
Přestaňte se starat o změť kabelů a špatně padnoucí pecky v uchu. Vychutnejte si konečně prožitek z hudby díky sluchátkům a-Jays One. Kromě vylepšeného kabelu, který zabraňuje zamotání, máte na výběr z několika velikostí nástavců (XXS-L). Stačí si jen jednoduše vybrat, které Vám nejlépe padnou. Skvělý zvuk a parádní design - to jsou sluchátka a-Jays One.
Pryč s okolním hlukem
a-JAYS One obklopuje speciální měkký silikon, který dokáže snížit okolní ruch až o 40 dB. Vychutnejte si poslech hudby bez zbytečného hluku!

Všechno je to o zvuku...
Sluchátka a-Jays One poskytují opravdu bohatý zvukový zážitek. Díky hlubokým basům objevíte v hudbě to, co jste v ní doposud neslyšeli. Každý tón je povznesen a doslova oživen. Ještě nikdy předtím nebyla hudba tak vzrušující!
Měnič: 8,6 mm dynamický
Citlivost: 95 dB SPL @ 1 kHz
Impedance: 16 ? @ 1 kHz
Kmitočtový rozsah: 20 - 18.000 Hz
Délka kabelu: 115 cm plochý (5 x 1,2 mm)
Hmotnost (bez kabelu): 14 g
Konektor: Přímý zlacený 3,5 Jack
V balení: a-JAYS sluchátka
5 párů silikonových nástavců (XXS, XS, S, M, L)

Navíc: Oproti standardnímu modelu a-Jays One je verze One+ vybavena funkčním tlačítkem s mikrofonem na kabelu. Můžete nerušeně ovládat přehrávání hudby i přijímání telefonních hovorů. Výrobce dále poskytuje speciální ovládací aplikaci pro telefony s Androidem!
Kompatibilita: HTC, Samsung, BlackBerry, LG, Motorola...

Podobné fráze: