Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Sennheiser HD 650

Sennheiser HD 650

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 8 789 Kč
Porovnat 4 obchody
Původem německý výrobce sluchátek, firma Sennheiser se řadí mezi nejuznávanější specialisty v tomto oboru. Tato společnost počátkem roku představila sérii nových modelů, které Vám nyní nabízíme. Model HD 650 patří do vyšší třídy otevřených sluchátek s ohromující dynamikou zvuku, špičkovými parametry a přesnou geometrií membrány pro prokreslené detaily zvuku. Nebývale široký rozsah frekvencí od...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 9 649 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Sennheiser HD 650

Popis Sennheiser HD 650

Původem německý výrobce sluchátek, firma Sennheiser se řadí mezi nejuznávanější specialisty v tomto oboru. Tato společnost počátkem roku představila sérii nových modelů, které Vám nyní nabízíme.
Model HD 650 patří do vyšší třídy otevřených sluchátek s ohromující dynamikou zvuku, špičkovými parametry a přesnou geometrií membrány pro prokreslené detaily zvuku. Nebývale široký rozsah frekvencí od 10 Hz do 39.5 kHz patří ke skutečně špičkovým parametrům, dovolí Vám vychutnat si barvu a chuť zvuku do nejmenších a nejvzdálenějších tónů. Za dokonale čistým zvukem stojí úroveň akustického tlaku (SPL) 103 dB při 1V(rms) a věrné podání s maximálním zkreslením 0.05% je znát i u těch nejkvalitnějších záznamů.
Sluchátka s nominální impedancí 300 Ohm disponují hmotností 360 gramů, nicméně díky robustnímu provedení uzavřených náušníků a hlavového mostu sedí velice dobře a nabízejí skutečně nerušený poslech i po dlouhé hodiny. Odpojitelný kablík s vlastní regulací úrovně hlasitosti o délce 3 metry, zakončený standardním 6.3 mm jackem a lze použít přibalenou redukcí na 3.5 mm konektor.
Základní parametry
Typ: Náhlavní
Frekvenční rozsah min. [Hz]: 10
Frekvenční rozsah max. [kHz]: 39,5
Konektor: 3.5mm (TRS)
Citlivost [dBA]: 103
Impedance [Ohm]: 300
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 260

Parametry Sennheiser HD 650

Výrobce Sennheiser
Typ Náhlavní
Bezdrátová Ne
Impedance 300Ohm
Citlivost 103dB
Konektor 3,5 mm Jack
Otevřená S otevřenými sluchátky snadno uslyšíte okolní dění. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: