Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Sennheiser CX 5 i

Sennheiser CX 5 i

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 890 Kč
Porovnat 4 obchody
Luxusní sluchátka vzhledem i zvukem. Sennheiser CX 5.00, nejvyšší model v řadě CX, vás ohromí překvapivě realistickým a přirozeným zvukem, ojedinělým u sluchátek v této cenové kategorii. Verze „i“ je s ovládáním pro iOS. Sennheiser CX 5.00 jsou nejvyšší modelem v řadě CX a nejen svým designem, ale především čistým, přirozeným a realistickým zvukem tak upevňují pozici společnosti Sennheiser jak...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sennheiser CX 5 i

Popis Sennheiser CX 5 i

Luxusní sluchátka vzhledem i zvukem. Sennheiser CX 5.00, nejvyšší model v řadě CX, vás ohromí překvapivě realistickým a přirozeným zvukem, ojedinělým u sluchátek v této cenové kategorii. Verze „i“ je s ovládáním pro iOS.
Sennheiser CX 5.00 jsou nejvyšší modelem v řadě CX a nejen svým designem, ale především čistým, přirozeným a realistickým zvukem tak upevňují pozici společnosti Sennheiser jakožto vedoucího producenta sluchátek i v nejnižších váhových kategoriích. Inovativní konstrukce reproduktorů se silnými magnety, ale i speciální zcela nový akustický design plní svůj úkol a sluchátka Sennheiser CX 5.00 jistě uspokojí i náročnější posluchače.  
Sennheiser CX 5.00 nabízí v balení adaptéry ve čtyřech velikostech a tím zajistí individuální usazení sluchátek do ucha podle potřeb posluchače.
Sennheiser CX 5.00 jsou vyrobena z kvalitních materiálů, jak je běžné u produktů tohoto světoznámého výrobce.
Sennheiser CX 5.00 Dokonalý společník do městského prostředí. Integrovaný ovladač na kabelu vám umožní ovládat vaše mobilní zařízení. Verze s „i“ je určena pro Apple iOS. Verze s „G“ je určena pro systém Android. Svou oblíbenou hudbu si tak můžete vychutnat na svém tabletu, smartphonu nebo MP3 přehrávači. Samozřejmostí dálkového ovládání je integrovaný mikrofon, díky němuž lze použít sluchátka jako handsfree a přijímat tak hovory bez nutnosti sundavání sluchátek z hlavy.
Luxusní provedení. Luxusní vzhled. Luxusní zvuk. To vše za přijatelnou cenu můžete získat nákupem sluchátek Sennheiser CX 5.00.
Technické údaje
Frekvenční rozsah: 16 - 22 000 Hz
Harmonické zkreslení (THD):
Akustický tlak: 118 dB, (1 kHz, 1 Vrms)
Jmenovitá impedance: 18 Ohm
Délka kabelu: 1,2 m
Konstrukce: In-Ear (do ucha), dynamická
Hmotnost: 16 g
 
Obsah balení:
* Sluchátka Sennheiser CX 5.00
* Kabel 1,2 metru s 3,5 mm Jackem
* Prémiově dokonalé tuhé pouzdro
* Set ušních ad...

Parametry Sennheiser CX 5 i

Výrobce Sennheiser
Typ Do uší
Konektor 3,5 mm Jack
Mikrofon Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: