Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Samsung EO-HS1303

Samsung EO-HS1303

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Samsung EO-HS1303B je báječná mobilní sluchátková sada se silikonovými náušníky v moderní barvě, pomocí které můžete poslouchat oblíbenou muziku z Vašeho mobilního telefonu, smartphone, tabletu a MP3 přehrávače značky Samsung nebo jiných výrobců. Stačí propojit své zařízení pomocí standardního sluchátkového konektoru 3,5 mm. Díky pohodlným silikonovým koncovkám do uší Vám sluchátka skvěle padn...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung EO-HS1303

Popis Samsung EO-HS1303

MADER computer píše:

Samsung sluchátková sada stereo s ovládáním EO-HS1303P, konektor 3,5 mm, růžová
Lehký, jednoduchý design a měkké koncovky poskytují pohodlí a nezpůsobují únavu ani nepohodlí při dlouhodobém poslechu hudby. Vyvážené podání čistých výšek a hlubokých basů je zárukou bohatého sluchového zážitku ze všech hudebních žánrů.
Barva: růžová
Délka kabelu: 1,2 m
Hmotnost: 13g
Konektor: 3,5 mm
Záruka: 2 roky

ElektroCR píše:

Produktové vlastnosti sluchátek:
Typ:
Typ: Headset for Mobile Phones
Vybavení:
Redukce šumu aktivní (ANC): ne
Dálkový ovládač: ano
Vlastnosti sluchátek:
Komfort: In Ear
Vlastnosti mikrofonu:
Připojení:
Princip přenosu:
Princip přenosu: Kabel
Délka kabelu (m): 1,2
Konektivita:
Napájení:
zásobování energií: Kabel
Všeobecné:
Barva: bílá
Hmotnost (g): 13
Katalog:
Typ produktu: Headset for Mobile Phones

ONLINESHOP.cz píše:

Provedení sluchátek: do uší Typ sluchátek: do ucha (intraaural) Vhodné pro sport: Typ přenosu: kabelový Typ konektoru: jack 3.5mm Ovládání hlasitosti : na sluchátkovém kabelu Mikrofon: ANO Délka přívodního kabelu (m): 1.2 Kmitočtový rozsah od (Hz): Kmitočtový rozsah do (Hz): Citlivost (dB): Barva: černá Akustický systém: uzavřený Odnímatelný kabel: NE Přijmutí hovoru: ANO Provedení výrobku: černá barva Sluchátka do uší Samsung HS1303, která poskytují vyvážený a bohatý zvuk a jsou k dispozici v různých...

Electro World s.r.o. píše:

Sluchátka do uší Samsung HS1303, která poskytují vyvážený a bohatý zvuk a jsou k dispozici v různých atraktivních barvách, uspokojí váš sluch i zrak! Pohodlně se nosí a mají zvuk ve vysokém rozlišení.

KASA.cz píše:

Sluchátka do uší Samsung HS1303, která poskytují vyvážený a bohatý zvuk a jsou k dispozici v různých atraktivních barvách, uspokojí váš sluch i zrak! Pohodlně se nosí a mají zvuk ve vysokém rozlišení – vy už si jen musíte vybrat barvu, která bude nejlépe vyhovovat vašemu jedinečnému stylu.
Vychutnávejte si zvuk v plném rozsahu s vysokým rozlišením.
Lehký, jednoduchý design a měkké koncovky poskytují pohodlí a nezpůsobují únavu ani nepohodlí při dlouhodobém poslechu hudby. Vyvážené podání čistých výšek a hlubokých basů je zárukou bohatého sluchového zážitku ze všech hudebních žánrů.
Vychutnávejte si možnost výběru.
Charakteristický barevný design sluchátek HS1303 zaručeně uspokojí váš osobní vkus. Sluchátka jsou k dispozici v různých barvách pro vaše potěšení.
Ergonomický design, se kterým budete mít vše pod kontrolou.
Sluchátka HS1303 obsahují vestavěné dálkové ovládání s ergonomickými tlačítky, díky němuž můžete lépe ovládat funkce, jako je mikrofon, přehrávání, zastavení a hlasitost.
Vlastnosti:
Délka kabelu: 1,2 m
Hmotnost: 13 g

Alza.cz píše:

Sluchátka do uší, jack 3.5mm, s ovládáním handsfree a hlasitosti
Stereo headset od společnosti Samsung dobře poslouží díky zabudovanému mikrofonu jako handsfree i sluchátka pro poslech hudby. Jedná se o sluchátka typu špunty, jejichž nízká váha 13 gramů a jednoduchý design zaručují pohodlné dlouhodobé nošení. Hodí se pro poslech hudby bez rozdílu žánru - jejich zvuk poskytuje dokonalé vyvážení výšek i bassů. Ani na ergonomii používání se nezapomnělo - délka přívodního kabelu činí štědrých 1,2 m. Dále lze využít tlačítka pro regulaci hlasitosti či tlačítko pro přijetí hovoru a pozastavení přehrávání.

O2 Czech Republic a.s. píše:

slouží jako handsfree i sluchátka pro poslech hudby zabudovaný mikrofon nízká váha 13 gramů a jednoduchý design hodí se pro poslech hudby bez rozdílu žánru dokonalé vyvážení výšek i basů délka kabelu 1,2 m tlačítko pro regulaci hlasitosti, přijetí hovoru a pozastavení přehrávání barva: černá

Parametry Samsung EO-HS1303

Výrobce Samsung
Typ Do uší
Konektor 3,5 mm Jack
Ovládání hlasitosti Ano
Mikrofon Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: