Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Plantronics W720

Plantronics W720

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 7 588 Kč
Porovnat 4 obchody
Bezdrátová sluchátka s mikrofonem Plantronics Savi W720 jsou ideální pro online komunikaci, hraní a videokonference nebo pro maximální požitek z hudby. Jde o sluchátka s mikrofonem ve velmi pohodlném provedení přes hlavu, která jsou navíc bezdrátová a neomezují tak v pohybu. Komunikace na až 120 metrů! Jedná se o headset určený pro poslech hudby nebo online komunikaci s protihráči. Bezdráto...

Všechny nabídky pro Plantronics W720

Popis Plantronics W720

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem Plantronics Savi W720 jsou ideální pro online komunikaci, hraní a videokonference nebo pro maximální požitek z hudby. Jde o sluchátka s mikrofonem ve velmi pohodlném provedení přes hlavu, která jsou navíc bezdrátová a neomezují tak v pohybu.
Komunikace na až 120 metrů!
Jedná se o headset určený pro poslech hudby nebo online komunikaci s protihráči. Bezdrátová sluchátka s mikrofonem jsou vhodná pro použití s PC nebo mobilními telefony pro komunikaci na vzdálenost až 120 metrů. Můžete se tak pohybovat po celém bytě nebo domku bez toho, aniž byste se sluchátky ztratili spojení.
Pohodlí nade vše
Pohodlná konstrukce umožňuje sluchátka nosit po celý den. Hovořte až 9 hodin bez nutnosti dobití baterie a až se vybije, není nic jednoduššího než sluchátka dobít na dockovací stanici. Širší úroveň zvukové reprodukce dělá zvuk dokonale reálným, tento systém nabízí více soukromí než tradiční reproduktory, zejména když uživatel poslouchá osobní zprávy a komunikuje online.
Klíčové vlastnosti
Kvalitu zvukového podání zajišťuje DSP technologie (Digital Signal Processing), díky které je zvuk mnohem přirozenější. Sluchátka s mikrofonem vydrží až 9h na baterii při soustavném používání. Jedná se o bezdrátová sluchátka s dosahem až 120 metrů. Pro ovládání slouží tlačítko pro příjem hovorů, ovládání hlasitosti a ztišení.
Základní parametry
Typ: Náhlavní
Bezdrátová: Ano
Bezdrátová technologie: Bluetooth
Mikrofon: Ano
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 22

Parametry Plantronics W720

Výrobce Plantronics
Typ Náhlavní
Bezdrátová Ano
Ovládání hlasitosti Ano
Mikrofon Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: