Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Plantronics GameCom X30

Plantronics GameCom X30

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 563 Kč
Společnost Plantronics, která se zabývá výrobou kvalitních sluchátek, si pro uživatele připravila velké množství druhů sluchátek, kde si vybere jistě téměř každý. Na výběr jsou sluchátka k mobilním telefonům, pro domácí použití, do kanceláří nebo pro velmi kvalitní poslech a hraní her. Tento model jedno sluchátkového headsetu patří do poslední kategorie a umožní Vám snadno komunikovat s přáteli p...

Všechny nabídky pro Plantronics GameCom X30

Popis Plantronics GameCom X30

Společnost Plantronics, která se zabývá výrobou kvalitních sluchátek, si pro uživatele připravila velké množství druhů sluchátek, kde si vybere jistě téměř každý. Na výběr jsou sluchátka k mobilním telefonům, pro domácí použití, do kanceláří nebo pro velmi kvalitní poslech a hraní her. Tento model jedno sluchátkového headsetu patří do poslední kategorie a umožní Vám snadno komunikovat s přáteli při hraní na oblíbené konzoli Xbox.
Snadno přístupné ovládání hlasitosti
Ovládání hlasitosti se nachází přímo na kabelu k headsetu a je tak velmi snadno přístupné. Budete si tak moci nastavit nejvhodnější nastavení, které Vám bude nejvíce vyhovovat.
Kvalitní komunikace s přáteli
Komunikování s přáteli nebo rodinou prostřednictvím internetu je v poslední době stále oblíbenější. Pokud chcete, aby Vás přátelé velmi dobře slyšeli při hraní důležitého herního zápasu, je třeba si zvolit kvalitní headset s citlivým mikrofonem. Tento model má citlivý mikrofon, aby Vás poslouchající dobře slyšel. Potlačení šumu dovolí kvalitně komunikovat i v hlučnějších místnostech.
Jedno sluchátkové provedení
Modely headsetů pouze s jedním sluchátkem umožňují komunikovat a zároveň slyšet hranou hru. Budete tak stále připraveni na případné nebezpečí, které odhalí nepřítele pouhým poslechem, a vy tak budete krok před svými nepřáteli.
Klíčové vlastnosti
Sluchátka Plantronics Gamecom X30 představují kvalitní jedno sluchátkový headset, který je tvořen speciálním držákem za ucho a jedním špuntem do ucha. Odolná a zároveň odlehčená konstrukce umožní dlouhé pohodlné nošení. Jedno sluchátkové provedení umožňuje komunikovat a zároveň slyšet hranou hru. Citlivý mikrofon a s potlačením šumu zajistí, že Vás bude spoluhráč dobře slyšet.  Kabelové ovládání umožní nastavit nejvhodnější hlasitost.
Základní parametry
Typ:
Do uší
Konektor:
3.5mm (TRS)
Herní:
...

Parametry Plantronics GameCom X30

Výrobce Plantronics
Typ Za uši
Konektor 3,5 mm Jack
Ovládání hlasitosti Ano
Mikrofon Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: