Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Pioneer SE-CL522

Pioneer SE-CL522

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Stylová sluchátka typu špuntů do uší, které Vám přinesou velmi kvalitní poslech hudby a zároveň podpoří Váš moderní styl. Sluchátka jsou velmi lehká a díky tomu je můžete brát téměř kamkoliv sebou na své cesty. Pomocí uzavřeného provedení bylo docíleno snížení úniku zvuku a byla tak zvýšena jeho kvalita. Vysoké pohodlí Společně se sluchátky jsou dodávány celkem čtyři různě velké špunty do u...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pioneer SE-CL522

Popis Pioneer SE-CL522

Stylová sluchátka typu špuntů do uší, které Vám přinesou velmi kvalitní poslech hudby a zároveň podpoří Váš moderní styl. Sluchátka jsou velmi lehká a díky tomu je můžete brát téměř kamkoliv sebou na své cesty. Pomocí uzavřeného provedení bylo docíleno snížení úniku zvuku a byla tak zvýšena jeho kvalita.
Vysoké pohodlí
Společně se sluchátky jsou dodávány celkem čtyři různě velké špunty do uší, aby se co nejvíce přizpůsobili velikosti Vašeho ucha. Díky tomu dobře padnou a zároveň redukují okolní hluk, abyste si mohli dopřát nerušeného poslechu oblíbené hudby.
Dejte sbohem zamotaným kabelům
I těm nejpečlivějším uživatelům se může stát, že se jim zamotá kabel sluchátek při častém přenášení. Abyste se vyhnuli zdlouhavému rozmotávání, vybavil výrobce tento model sluchátek speciálním posuvníkem, který velmi efektivně zabraňuje zamotání kabelu.
Klíčové vlastnosti
Sluchátka typu špuntů do uší s uzavřeným provedením snižují úniky zvuku a tím zvyšují jeho kvalitu. Sluchátka mají vysoký frekvenční rozsah 10 HZ – 22 kHz, při impedanci 16 ohmů a citlivosti 104 dB. Maximální vstupní výkon je až 100 mW a o kvalitní zvuk se postarají výkonné 9,4 mm měniče. K nejrůznějším zvukovým zařízením se připojují kabelem o délce 1,2 metru a 3,5mm jack konektorem. Hmotnost sluchátek bez kabelu je 2,5 gramu.
Základní parametry
Typ: Do uší
Frekvenční rozsah min. [Hz]: 10
Frekvenční rozsah max. [kHz]: 22
Konektor: 3.5mm (TRS)
Citlivost [dBA]: 104
Impedance [Ohm]: 16
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 2,5

Parametry Pioneer SE-CL522

Výrobce Pioneer
Typ Do uší
Konektor 3,5 mm Jack
Uzavřená Uzavřená sluchátka dobře tlumí okolní ruch. Ano
Mikrofon Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: