Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Pioneer SE-CL501

Pioneer SE-CL501

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Stylová sluchátka typu špuntů do uší, které Vám přinesou velmi kvalitní poslech hudby a zároveň podpoří Váš moderní styl. Sluchátka jsou velmi lehká a díky tomu je můžete brát téměř kamkoliv sebou na své cesty. Tato cenově dostupná sluchátka přichází s plně uzavřenou konstrukci, která zajišťuje vynikající izolaci okolního hluku a výkonnou reprodukci basů. Vysoké pohodlí Společně se sluchátk...

Všechny nabídky pro Pioneer SE-CL501

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Pioneer SE-CL501

Stylová sluchátka typu špuntů do uší, které Vám přinesou velmi kvalitní poslech hudby a zároveň podpoří Váš moderní styl. Sluchátka jsou velmi lehká a díky tomu je můžete brát téměř kamkoliv sebou na své cesty. Tato cenově dostupná sluchátka přichází s plně uzavřenou konstrukci, která zajišťuje vynikající izolaci okolního hluku a výkonnou reprodukci basů.
Vysoké pohodlí
Společně se sluchátky jsou dodávány tři různě velké špunty do uší, aby se co nejvíce přizpůsobili velikosti Vašeho ucha. Díky tomu dobře padnou a zároveň redukují okolní hluk, abyste si mohli dopřát nerušeného poslechu oblíbené hudby.
Snadné připojení
Sluchátka se s nejrůznějšími audio přístroji propojují pomocí audio kabelu, který je zakončen 3,5mm jack konektorem. Připojit je můžete například k MP3 přehrávačům, smartphone, tabletům, notebookům či počítačům.
Klíčové vlastnosti
Sluchátka typu špuntů do uší s uzavřeným provedením snižují úniky zvuku a tím zvyšují jeho kvalitu. Sluchátka mají standardní frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz, při impedanci 24 ohmů a citlivosti 100 dB/mW. Maximální vstupní výkon je až 100 mW a o kvalitní zvuk se postarají výkonné 9 mm měniče. K nejrůznějším zvukovým zařízením se připojují kabelem o délce 1,2 metru a 3,5mm jack konektorem. Hmotnost sluchátek bez kabelu je 4 gramy.
Základní parametry
Typ: Do uší
Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20
Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20
Konektor: 3.5mm (TRS)
Citlivost [dBA]: 100
Impedance [Ohm]: 24
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 4

Parametry Pioneer SE-CL501

Výrobce Pioneer
Typ Do uší
Konektor 3,5 mm Jack
Uzavřená Uzavřená sluchátka dobře tlumí okolní ruch. Ano
Mikrofon Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: