Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Pioneer SE-CE511

Pioneer SE-CE511

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pioneer je značka vyjadřující kvalitu. Portfoliem výrobce jsou audio systémy pro domácnosti a kancelářské prostředí, z nichž lze jmenovitě uvést reproduktorové soustavy k počítači nebo k domácímu kinu, sluchátka, autorádia a samozřejmě i příslušenství. Pioneer nyní doplňuje pestrý sortiment kvalitních sluchátek do uší. Sluchátka SE-CE511 jsou vybavena kvalitním reproduktorem produkujícím dokon...

Všechny nabídky pro Pioneer SE-CE511

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pioneer SE-CE511

Pioneer je značka vyjadřující kvalitu. Portfoliem výrobce jsou audio systémy pro domácnosti a kancelářské prostředí, z nichž lze jmenovitě uvést reproduktorové soustavy k počítači nebo k domácímu kinu, sluchátka, autorádia a samozřejmě i příslušenství.
Pioneer nyní doplňuje pestrý sortiment kvalitních sluchátek do uší. Sluchátka SE-CE511 jsou vybavena kvalitním reproduktorem produkujícím dokonalé dynamické tóny. Sluchátka skvěle padnou do uší a uživatel má možnost si vybrat z několika barevných variant.
Sluchátka s frekvenčním rozsahem 20 - 21000 Hz, citlivostí 104 dB a impedancí 32 ohmů jsou určena majitelům MP3 přehrávačů, mobilních telefonů, PDA, tabletů či notebooků. Jejich použití je téměř univerzální vzhledem k přítomnosti 3.5mm jacku. Kabel má dostatečnou délku 120 centimetrů.
Sluchátka SE-CE511 mají hmotnost pouze 5,8 gramů, čímž nikomu nebudou bránit při pohodlném nošení.
Základní parametry
Typ: Do uší
Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20
Frekvenční rozsah max. [kHz]: 21
Konektor: 3.5mm (TRS)
Citlivost [dBA]: 104
Impedance [Ohm]: 32
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 5,8

Parametry Pioneer SE-CE511

Výrobce Pioneer
Typ Do uší
Konektor 3,5 mm Jack
Uzavřená Uzavřená sluchátka dobře tlumí okolní ruch. Ano
Mikrofon Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: