Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Philips SHP2000

Philips SHP2000

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Philips SHP2000 jsou pohodlná náhlavní sluchátka s elegantním designem. S těmito sluchátky uslyšíte čisté a výrazné tóny Vaší oblíbené hudby. Sluchátka jsou ideálním doplňkem Vašeho MP3 přehrávače, iPod/iPhone, ostatních telefonů a přístrojů s klasickým 3.5mm jackem. Kvalitní sluchátka Philips SHP2000 nabízí stereo zvuk, který si můžete vychutnat například doma, ve škole a práci, při cestě v a...

Všechny nabídky pro Philips SHP2000

Popis Philips SHP2000

Philips SHP2000 jsou pohodlná náhlavní sluchátka s elegantním designem. S těmito sluchátky uslyšíte čisté a výrazné tóny Vaší oblíbené hudby. Sluchátka jsou ideálním doplňkem Vašeho MP3 přehrávače, iPod/iPhone, ostatních telefonů a přístrojů s klasickým 3.5mm jackem.
Kvalitní sluchátka Philips SHP2000 nabízí stereo zvuk, který si můžete vychutnat například doma, ve škole a práci, při cestě v autobuse nebo při výletu. Užijete si jedinečný poslech hudby díky velkým a pohodlným náušníkům, které potlačují vnější hluk a nastavitelnému hlavovému mostu.
Frekvenční rozsah sluchátek je 15 Hz až 22 kHz při impedanci 32 Ohmů. Jejich přívodní kabel má délku 2 metry a je zakončen chromovaným 3.5mm stereo jackem.
Základní parametry
Typ: Náhlavní
Frekvenční rozsah min. [Hz]: 15
Frekvenční rozsah max. [kHz]: 22
Konektor: 3.5mm (TRS)
Citlivost [dBA]: 100
Impedance [Ohm]: 32

Parametry Philips SHP2000

Výrobce Philips
Typ Náhlavní
Konektor 3,5 mm Jack
Uzavřená Uzavřená sluchátka dobře tlumí okolní ruch. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: