Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Panasonic RP-HD5E

Panasonic RP-HD5E

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Hledáte pohodlná sluchátka s perfektním zvukem a moderním, atraktivním vzhledem, která vás budou moci doprovázet kamkoliv? Model Panasonic RP-HD5E-K by pro vás mohl být tou správnou volbou. Tato černá sluchátka v příjemném, masívním designu, nabízejí vysoké rozlišení zvuku díky 40 mm HD reproduktoru, který se spoléhá na kvalitní neodymové měniče. Pyšní se kostrou potlačující vibrace a zaručí vám ...

Všechny nabídky pro Panasonic RP-HD5E

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Panasonic RP-HD5E

Hledáte pohodlná sluchátka s perfektním zvukem a moderním, atraktivním vzhledem, která vás budou moci doprovázet kamkoliv? Model Panasonic RP-HD5E-K by pro vás mohl být tou správnou volbou. Tato černá sluchátka v příjemném, masívním designu, nabízejí vysoké rozlišení zvuku díky 40 mm HD reproduktoru, který se spoléhá na kvalitní neodymové měniče. Pyšní se kostrou potlačující vibrace a zaručí vám maximálně pohodlný poslech. Velké náušníky jsou měkce vypolstrované, a také nastavitelný hlavový most je velmi komfortní.
Sluchátka jistě najdou využití uvnitř i venku, kde oceníte, jak dobře tlumí okolní zvuky. Otočný mechanismus náušníků s jednostranným kabelem jistě oceníte při přenášení sluchátek, současně to ovšem znamená, že se mohou stát oblíbenými i u DJů na příposlech. Z technických specifikací náhlavních sluchátek Panasonic RP-HD5E-K jmenujme například citlivost 99 dB/mW či ohromný frekvenční rozsah 4 Hz – 40 kHz. Délka kabelu 1,2 m bohatě vystačí pro vaše běžné činnosti. Na jeho konci pak naleznete klasický 3,5 jack v pozlaceném provedení.

Parametry Panasonic RP-HD5E

Výrobce Panasonic
Typ Náhlavní
Bezdrátová Ne
Konektor 3,5 mm Jack
Otevřená S otevřenými sluchátky snadno uslyšíte okolní dění. Ne
Uzavřená Uzavřená sluchátka dobře tlumí okolní ruch. Ano
Ovládání hlasitosti Ne
Mikrofon Ne
Skládací Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: