Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Panasonic RP-DJS200E

Panasonic RP-DJS200E

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 449 Kč
Cenově dostupná DJ sluchátka značky Panasonic, která zaujmou především velmi přijatelnou cenou. I přesto však nabídnou čistou a nezkreslenou reprodukci zvuku, která v dané cenové kategorii patří mezi to nejlepší. Hodnota impedance 24 ohm nám pak naznačuje, že jsou sluchátka vhodná pro připojení ke slabším zdrojům zvuku, jako jsou například smartphony nebo MP3 přehrávače. I z nich totiž dokáže „vy...

Všechny nabídky pro Panasonic RP-DJS200E

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Panasonic RP-DJS200E

Cenově dostupná DJ sluchátka značky Panasonic, která zaujmou především velmi přijatelnou cenou. I přesto však nabídnou čistou a nezkreslenou reprodukci zvuku, která v dané cenové kategorii patří mezi to nejlepší. Hodnota impedance 24 ohm nám pak naznačuje, že jsou sluchátka vhodná pro připojení ke slabším zdrojům zvuku, jako jsou například smartphony nebo MP3 přehrávače. I z nich totiž dokáže „vyloudit“ dostatečně hlasitý výstup. Výhodou je rozhodně také skládací konstrukce, díky které jsou sluchátka přímo šitá na časté cestování.
Základem pro kvalitní poslech hudby jsou v tomto případě dva 28mm měniče, frekvenční rozsah přitom činí 12 Hz až 25 kHz. Sluchátka se navíc hodí i pro intenzivní poslech hudby, neboť náušníky jsou příjemně vypolstrovány, takže vás nebudou tlačit ani po několika hodinách poslechu hudby. Za výhodu lze rozhodně považovat i to, že jsou dostupná ve dvou barevných provedeních – bílém a černém.
Doplňující parametry:
• cenově dostupná DJ sluchátka
• rozsah 12 Hz až 25 kHz
• impedance 24 ohm
• 1,2 metru dlouhý kabel
• 104 dB / mW
• 3,5mm jack
Konstrukce
Přenos signálu Kabelové
Ovládání hlasitosti Ne
Bluetooth Ne
Mikrofon Ne
Ostatní parametry
Frekvenční rozsah 12 - 25000 Hz
Impedance 24 Ohm.
Citlivost 105 dB
Konektor 3,5 mm jack
Kategorie Sluchátka
Popis "Lehká Dj sluchátka, atraktivní barevná kombinace variant, kompaktní balení, 1.2 m dlouhý kabel, jednoduché složení pro pohodlnější cestování "
Délka kabelu 120 cm
Způsob uchycení přes hlavu

Parametry Panasonic RP-DJS200E

Výrobce Panasonic
Typ Náhlavní
Konektor 3,5 mm Jack
Ovládání hlasitosti Ne
Mikrofon Ne
Skládací Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: