Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Nokia BH-111

Nokia BH-111

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Celosvětově známá společnost Nokia je předním producentem mobilních telefonů. Její kořeny sahají až do roku 1867 a pochází z nedalekého Finska. Jistě si vzpomínáte na mobilní revoluci, která začala v roce 1992 a na které se Nokia podílela. Od produkce "pádel" s černobílými displeji přes mobily s malými rozměry, vypracovanou klávesnicí a barevným displejem se do popředí dostávají komunikátory s do...

Všechny nabídky pro Nokia BH-111

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Nokia BH-111

Celosvětově známá společnost Nokia je předním producentem mobilních telefonů. Její kořeny sahají až do roku 1867 a pochází z nedalekého Finska. Jistě si vzpomínáte na mobilní revoluci, která začala v roce 1992 a na které se Nokia podílela. Od produkce "pádel" s černobílými displeji přes mobily s malými rozměry, vypracovanou klávesnicí a barevným displejem se do popředí dostávají komunikátory s dotykovým barevným displejem s QWERTY výsuvnou klávesnicí a nebo bez klávesnice. To je již současnost. A právě pro dnešní potřeby si pro nás Nokia připravila řadu příslušenství a doplňků určených pro vybrané modely mobilních telefonů.
BH-111 je stereo headset se dvojicí sluchátek, pomocí kterého můžete hovořit se svými známými i za jízdy autem, na motorce nebo na kole nebo si užít hudbu či poslouchat rádio. Stačí propojit mobil s headsetem pomocí bluetooth technologie a nasadit si sluchátka, která jsou k přijímači připojena prostřednictvím kabelu. Headset BH-111 lze přizpůsobit tak, že si můžete připojit libovolná sluchátka do 3.5 mm konektoru a nabízí různá barevná provedení.
Headset bez nutnosti nabíjení vydrží až 6 hodin hudby nebo až 7 hodin hovoru a nebo až 120 hodin v pohotovostním režimu. Je určen pro mobilní telefony s technologií Bluetooth v. 2.1 a nižší, Handsfree Profile 1.5 nebo 1.0 a Headset Profile 1.2.
Headset BH-111má rozměry 48 x 37,6 x 12,8 mm, dosah činní až 10 metrů a je kompatibilní s širokou škálou mobilních telefonů vybavených bluetooth technologií.
Základní parametry
Typ: Headset
Bezdrátová: Ano
Bezdrátová technologie: Bluetooth
Mikrofon: Ano

Parametry Nokia BH-111

Výrobce Nokia
Typ Do uší
Bezdrátová Ano
Konektor 3,5 mm Jack
Mikrofon Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: