Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  NAD VISO HP50

NAD VISO HP50

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 96 Kč
NAD VISO HP50 - Sluchátka s vysokou izolací hluku. Mušle kolem uší. Lehká a odolná konstrukce. Dálkové ovládání a mikrofon. Špičková kvalita zvuku.   NAD VISO je vrcholem čtyřicetiletého vývoje inovací ve zvukové technice. Audiofilský model NAD VISO HP50 vytvoří kolem vašich uší neprostupnou bariéru, za kterou zbývá prostor jen pro dokonalý zvuk. Ten uslyšíte s prvním i posledním tónem reprodu...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro NAD VISO HP50

Popis NAD VISO HP50

NAD VISO HP50 - Sluchátka s vysokou izolací hluku. Mušle kolem uší. Lehká a odolná konstrukce. Dálkové ovládání a mikrofon. Špičková kvalita zvuku.   NAD VISO je vrcholem čtyřicetiletého vývoje inovací ve zvukové technice. Audiofilský model NAD VISO HP50 vytvoří kolem vašich uší neprostupnou bariéru, za kterou zbývá prostor jen pro dokonalý zvuk.
Ten uslyšíte s prvním i posledním tónem reprodukce bez jakýchkoliv kompromisů. Technologie RoomFeel vás nechá vychutnávat reprodukci tak, jako by se jednalo o živé vystoupení. Ovládání s mikrofonem zase umožní obsluhu vašeho Apple zařízení, aniž byste museli dělat zbytečné pohyby.   Přesvědčovat vás o kvalitě sluchátek NAD VISO HP50 nemá cenu. Slova v tomto případě nestačí. Pokud víte, co chcete, snadno si sluchátka objednáte kdykoliv.
Parametry výrobku:

* Typ: Okolo uší
* Mikrofon: Ano
* Bezdrátová: Ne
* Impedance (Ohm): 32
* Frekvence od (Hz): 20
* Frekvence do (Hz): 20000
* Rozhraní
* Jack 3.5 mm: Ano
* Jack 6.3 mm: Ano
* USB: Ne
* Rozhraní bezdrátové
* Bluetooth: Ne

Parametry NAD VISO HP50

Výrobce NAD
Typ Náhlavní
Bezdrátová Ne
Konektor 3,5 mm Jack
Mikrofon Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: