Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Koss KSC/75

Koss KSC/75

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Americký výrobce sluchátek Koss patří k nejuznávanějším v oboru. V jeho nabídce najdete modely od nejlevnějších typů pro každodenní poslech na cestách po špičkové studiové produkty, vždy v nejvyšší možné kvalitě, která často předčí i cenu samotného výrobku. Značka Koss je proto známá nejen u nás, ale prakticky po celém světě, z tohoto důvodu nemůže chybět ani v naší nabídce. K dispozici je mno...

Popis Koss KSC/75

Digiboss.cz píše:

mušle otevřené
náušníky supraaural, molitan
kmitočtový rozsah 15 - 25.000 Hz
zkreslení
citlivost 101 dB SPL (1 mW)
impedance 60 Ohm
hmotnost 42 g
kabel 1,25 m symetrický
konektor 3,5 Jack zahnutý
Koss KSC75 Stereophone
The KSC75 Titanium Stereophone delivers unbelievable sound reproduction while clipping comfortably over the ear. Soft, foam ear cushions, guarantee an open, hear-through sound-perfect when you want to stay connected to your surroundings. Pivoting earplates provide a better fit than most clips.
The KSC75 features dynamic elements for an exceptionally wide frequency response from 15-25,000 Hz. A 2 mil. titanium coating on its diaphragms increases the rigidity of the element, minimizing mechanical distortion and ensuring exceedingly accurate sound reproduction. Computer-optimized neodymium iron boron rare earth magnet structures allow the KSC75 to deliver greater volume, even with low-voltage portable devices. Oxygen-free copper voice coils improve signal transmission and conduction for cleaner, clearer sound. Perfect for travel, the KSC75 includes a straight dual-entry four-foot cord, and a L-shaped gold-flashed 3.5mm (1/8") plug.
A popular model in the Koss Stereophone line-up, the KSC75 delivers outstanding sound at home or on-the-move.
The KSC75 is covered by the No-Questions-Asked Lifetime Warranty

MALL.CZ píše:

Sluchátka s uchycením za uši Koss KSC/75 s výjimečně širokým frekvenčním rozsahem a neodymiovými měniči pro čistý zvuk doma i na cestách. Otočný klip umožní příjemné nošení za uchem, vhodné pro milovníky hudby a sportovce, přímý a pozlacený konektor, délka kabelu 1,2 m.

EuroKing píše:

Sluchátka KOSS s uchycením za uši.
Speciální držáky (podobně jako brýle) výrazně zvyšují pohodlí a bezpečné umístění sluchadla na uchu. Titanem potažené membrány.
• náušníky supraaural, molitan
• kmitočtový rozsah 15 - 25.000 Hz
• zkreslení
• citlivost 101 dB SPL (1 mW)
• impedance 60 ?
• hmotnost 42 g
• kabel 1,25 m symetrický
• konektor 3,5 Jack

Parametry Koss KSC/75

Výrobce Koss
Typ Za uši
Bezdrátová Ne
Impedance 60Ohm
Citlivost 101dB
Konektor 3,5 mm Jack
Otevřená S otevřenými sluchátky snadno uslyšíte okolní dění. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: