Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Koss KSC/17

Koss KSC/17

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Značka KOSS má mezi uživateli sluchátek právem dobrou pověst - firma patří mezi výrobce špičkových sluchátek všech možných typů a cen. Model KOSS KSC/17 představuje lehká sportovní otevřená sluchátka s provedením "za hlavu". Sluchátka mají zvláštní hlavový most, který vede za hlavu (zezadu na krk) - hodí se, pokud by Vám tradiční hlavový most vadil např. kvůli účesu apod. Most se dá navíc pro ...

Všechny nabídky pro Koss KSC/17

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Koss KSC/17

Značka KOSS má mezi uživateli sluchátek právem dobrou pověst - firma patří mezi výrobce špičkových sluchátek všech možných typů a cen. Model KOSS KSC/17 představuje lehká sportovní otevřená sluchátka s provedením "za hlavu".
Sluchátka mají zvláštní hlavový most, který vede za hlavu (zezadu na krk) - hodí se, pokud by Vám tradiční hlavový most vadil např. kvůli účesu apod. Most se dá navíc pro potřebu snazšího přenášení složit. Mají dynamické měniče a molitanové náušníky pro otevřený a plný zvuk.
Přívodní kabel je dlouhý 1.25m a nachází se na něm ovládání hlasitosti. Sluchátka mají tradiční 3.5mm stereo jack. Celková váha sluchátek je 48g.
Pokud jde o zvukové vlastnosti, sluchátka mají frekvenční rozsah 40Hz až 20kHz, SPL citlivost 98dB (při 1mW), zkreslení pod 0.3% a impedanci 32 Ohmů.
Základní parametry
Typ: Za uši
Frekvenční rozsah min. [Hz]: 40
Frekvenční rozsah max. [kHz]: 20
Konektor: 3.5mm (TRS)
Citlivost [dBA]: 98
Impedance [Ohm]: 32
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 48

Parametry Koss KSC/17

Výrobce Koss
Typ Za uši
Konektor 3,5 mm Jack
Otevřená S otevřenými sluchátky snadno uslyšíte okolní dění. Ano
Ovládání hlasitosti Ano
Skládací Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: