Kde jsem: Katalog > Jabra Evolve 40, duo, MS, USB/Jack - 6399-823-109

Jabra Evolve 40, duo, MS, USB/Jack - 6399-823-109

Obrázek není k dispozici
Koupit za 2 091 Kč
Dostupnost: Skladem
2 091 Kč
ZŮSTAŇTE SOUSTŘEDĚNI Jabra EVOLVE 40 MS Stereo je profesionální náhlavní souprava, určená ke zlepšení soustředění a hovorů. Prvotřídní technologie potlačení šumu přináší klid pro práci v hlučném prostředí otevřených kanceláří, účinně vytváří koncentrační zóny kolem vás, takže můžete zůstat soustředění na svou práci. Reproduktory jsou vyrobeny stylově pro maximální pohodlí díky koženkovým náušník...

Doporučujeme

Popis Jabra Evolve 40, duo, MS, USB/Jack - 6399-823-109

ZŮSTAŇTE SOUSTŘEDĚNI
Jabra EVOLVE 40 MS Stereo je profesionální náhlavní souprava, určená ke zlepšení soustředění a hovorů. Prvotřídní technologie potlačení šumu přináší klid pro práci v hlučném prostředí otevřených kanceláří, účinně vytváří koncentrační zóny kolem vás, takže můžete zůstat soustředění na svou práci. Reproduktory jsou vyrobeny stylově pro maximální pohodlí díky koženkovým náušníkům a jsou speciálně navrženy pro snížení šumu kanceláře. Koncentrační zóna je doplněna o indikátor činnosti (tzv. busylight), který kolegům signalizuje dostupnost uživatele.
ZŮSTAŇTE FLEXIBILNÍ
O umístění pracoviště byste měli rozhodovat vy, nikoliv úkol samotný Model Jabra EVOLVE 40 se dodává s 3,5mm konektorem jack integrovaným do řídící jednotky, což umožňuje snadné připojení kabelové náhlavní soupravy k PC, chytrému telefonu nebo tabletu. Řídící jednotka podporuje pohodlný a snadný přístup k nejčastěji používaným funkcím, například k ovládání hlasitosti. Kromě toho můžete přijímat a ukončovat volání přímo na řídící jednotce, čímž se zvyšuje vaše celková flexibilita, takže se můžete lépe soustředit na obsah konverzace. Výklopné raménko mikrofonu lze bez problémů sklopit do spony přes hlavu, pokud právě netelefonujete nebo jste-li na cestách - takže svou kancelářskou náhlavní soupravu můžete snadno přeměnit na osobní.
OPTIMALIZOVÁNO PRO MICROSOFT LYNC
Model Jabra EVOLVE 40 MS Stereo je optimalizován pro Microsoft Lync a umožňuje funkčnost okamžitě po připojení (Plug & Play). Náhlavní souprava funguje dokonale na platformě Microsoft Lync, takže se můžete soustředit na konverzaci.
Specifikace
Konektivita
Konektivita:
- Toto zařízení je připojené přes USB
- 3.5 mm Jack
Reproduktory
Frekvenční charakteristika: Wideband|Hifi
Frekvenční charakteristika popisuje rozsah možných frekvencí reproduktoru (v hertzích)
Digitální zpracování signálu: Ano
- DSP (Digital Signa...

Podobné fráze: