Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  EVOLVEO SQP-Q4-EAP

EVOLVEO SQP-Q4-EAP

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Stylová stereo sluchátka značky EVOLVEO, jsou v atraktivním designu, s mikrofonem a jsou určeny pro většinu přístrojů s konektorem 3,5 mm jack. Sluchátka mají klasický konektor, takže k poslechu hudby nepotřebujete žádnou redukci. Sluchátka jsou velmi kvalitní, takže zážitek z hudby bude stát vážně za to. také mají šikovný mikrofon, takže při sportování nebo jiné aktivitě si můžete vyřídit důlež...

Všechny nabídky pro EVOLVEO SQP-Q4-EAP

Popis EVOLVEO SQP-Q4-EAP

Stylová stereo sluchátka značky EVOLVEO, jsou v atraktivním designu, s mikrofonem a jsou určeny pro většinu přístrojů s konektorem 3,5 mm jack.
Sluchátka mají klasický konektor, takže k poslechu hudby nepotřebujete žádnou redukci. Sluchátka jsou velmi kvalitní, takže zážitek z hudby bude stát vážně za to. také mají šikovný mikrofon, takže při sportování nebo jiné aktivitě si můžete vyřídit důležitý hovor bez vypojení sluchátek z mobilního telefonu.
Sluchátka EVOLVEO v zajímavém provedení jsou mobilní sluchátka s mikrofonem pro hovory a poslech hudby. Jedná se o praktická cestovní sluchátka určená především majitelům mobilních telefonů, ale i hudebním přehrávačům.
Zvuk si můžete vychutnat například při sportování, cestě v autobuse nebo při výletu.

Parametry EVOLVEO SQP-Q4-EAP

Výrobce Evolveo
Konektor 3,5 mm Jack
Mikrofon Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: