Kde jsem: Katalog > Creative sluchátka Outlier - bílá

Creative sluchátka Outlier - bílá

Obrázek není k dispozici
Koupit za 1 499 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
1 499 Kč
Výkonná bezdrátová sluchátka na uši s bohatými funkcemi a integrovaným MP3 přehrávačem Výstřední a velmi lehká sluchátka Creative Outlier, jako stvořená pro současné městské cyklisty a nadšené vyznavače zdravého pohybu, jsou vděčným společníkem pro vaše dobrodružství a venkovní aktivity. Nabízí 4 způsoby přehrávání hudby: Bluetooth, karta microSD, USB a univerzální vstup AUX. Navíc můžete vola...

Doporučujeme

Popis Creative sluchátka Outlier - bílá

Výkonná bezdrátová sluchátka na uši s bohatými funkcemi a integrovaným MP3 přehrávačem
Výstřední a velmi lehká sluchátka Creative Outlier, jako stvořená pro současné městské cyklisty a nadšené vyznavače zdravého pohybu, jsou vděčným společníkem pro vaše dobrodružství a venkovní aktivity. Nabízí 4 způsoby přehrávání hudby: Bluetooth, karta microSD, USB a univerzální vstup AUX. Navíc můžete volat hands-free, číst textové zprávy a sledovat své výsledky na měřiči Lap Timer.
Ideální společník zdravého životního stylu
Vytvořeno pro městské cyklisty a nadšené vyznavače zdravého pohybu. Všestrannost sluchátek Outlier vyhovuje vašim denním návykům. Mohou to být venkovní aktivity nebo každodenní dojíždění se 4 způsoby přehrávání hudby: Bluetooth, kabel, USB zvuk a přehrávání z karty microSD. S 10hodinovou výdrží baterie můžete poslouchat vaši oblíbenou hudbu celý den.
UŽÍVEJTE SI ZVUK TAK, JAK TO MÁTE RÁDI microSD Díky zabudovanému MP3 přehrávači umožňují sluchátka Outlier přehrávat vaše oblíbené písně z vaší karty microSD. Jsou podporovány formáty MP3, WMA a WAV. Vložte 32GB kartu microSD přímo do sluchátek a užívejte si až 10 000 vysoce kvalitních MP3 skladeb 1 .
Bluetooth Připojte vaše Bluetooth zařízení bezdrátově ke sluchátkům Outlier. Sluchátka Outlier jsou vybavena robustní technologií Bluetooth v4.1 a podporují bezdrátové připojení, které zabraňuje rušení ostatními bezdrátovými zařízeními v pásmu 2,4 GHz v blízkém okolí. Díky tomu si můžete užívat plynulejší přehrávání zvuku.
Zvuk USB Sluchátka Outlier podporují přehrávání průzračného digitálního zvuku z vašeho počítače prostřednictvím USB. Navíc můžete vaše nastavení zvuku přizpůsobovat pomocí softwaru, který lze bezplatně stáhnout. Sound Blaster Control Panel umožňuje vybrat optimální zvukový profil, který vyhovuje vaším hudebním preferencím.
NFC Je-li některé z vašich zařízení vybaveno technologií NFC, lze jej spárovat se sluchátky Outlier během ...

Podobné fráze: