Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Connect IT Battle Rnbw CI-1130

Connect IT Battle Rnbw CI-1130

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Herní sluchátka BATLLE RNBW edition pro hráče počítačových her (pro amatérské i profesionální použití).

Všechny nabídky pro Connect IT Battle Rnbw CI-1130

Popis Connect IT Battle Rnbw CI-1130

Okay.cz píše:

Špičkově stvořená sluchátka Hledáte herní sluchátka pro profesionální i amatérské užití za přívětivou cenu? Tuto skvělou kombinaci vám nabízejí sluchátka Connect IT BATTLE RNBW sluchátka s mikrofonem (CI-1130) stvořená pro vášnivé hráče i milovníky občasné multimediální zábavy. Jejich účel prozrazuje především designové provedení v černo-červené barvě, díky které vyjadřují svou dravost a nedostižnost. Perfektně padnoucí náušníky obejmou vaše uši, čímž utěsní okolní rušivé zvuky, a vy se tak budete moci...

Electro World s.r.o. píše:

Headset CONNECT IT CI-1130 Battle s moderním designem jsou připraveny pro každého hráče, který se chce absolutně soustředit na zvuky během hry. Komfortní hlavový most nijak nepřekáží ani při hodinách hraní. Mikrofon vám poslouží při hraní multiplayer her se svými přáteli či kolegy v týmu. Frekvenční rozsah sluchátek je v rozmezí 20 - 20 000 Hz, citlivost dosahuje maximálně 94 dB, impedance sluchátek má hodnotu 16 Ohm. Kabel sluchátek má délku 2 metry a je ukončen USB konektorem.

JRC Czech a.s. píše:

Herní sluchátka BATLLE RNBW edition pro hráče počítačových her (pro amatérské i profesionální použití). Disponují frekvenční odezvou v rozmezi 20 Hz - 20 kHz a 40 mm měniče, vhodné pro přehrávání hudby, či hraní na orientaci náročných her. Pro komunikaci s tvými spoluhráči je posléze připraven citlivý mikrofon, díky němuž bude přenos tvého hlasu vždy křišťálově čistý.
Výhodou pro všechny hráče, kteří nechtějí být při hraní ničím rušeni, je posléze efektivní utlumení okolního hluku za pomocí měkkých náušníků, které jsou tak pohodlné, že ani hraní po několik hodin nebude žádným problémem.
Vlastnosti:
Integrovaný ovladač hlasitosti
Pozlacený USB konektor
Délka kabelu: 200 cm
Hmotnost: 250 g

Technické specifikace sluchátek:
Rozměr reproduktoru: 40 mm
Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
Citlivost: 94 ±3 dB (1 kHz)
Impedance: 16 Ohm
Technické specifikace mikrofon:
Frekvenční odezva: 100 Hz - 10 kHz
Citlivost: -44dB +/- 3 dB (1 kHz)

ONLINESHOP.cz píše:

CONNECT IT BATTLE RNBW sluchátka s mikrofonem, USBrnrnHerní sluchátka BATLLE RNBW edition pro hráče počítačových her (pro amatérské i profesionální použití).rnrnVlastnosti:rnIntegrovaný ovladač hlasitostirnPozlacený USB konektorrnDélka kabelu: 200 cmrnHmotnost: 250 grnrnTechnické specifikace sluchátek:rnRozměr reproduktoru: 40 mmrnFrekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHzrnCitlivost: 94 ±3 dB (1 kHz)rnImpedance: 16 OhmrnrnTechnické specifikace mikrofon:rnFrekvenční odezva: 100 Hz - 10 kHzrnCitlivost: -44dB +/- 3 dB (1 kHz)

Parametry Connect IT Battle Rnbw CI-1130

Výrobce Connect IT

Podobné produkty

Podobné fráze: