Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Audio-Technica ATH-Sport3

Audio-Technica ATH-Sport3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 590 Kč
Porovnat 2 obchody
Sluchátka Audio-Technica ATH-Sport3 Sluchátka do uší Audio-Technica ATH-Sport3 se silikonovými špunty jsou speciálně navržena pro aktivní poslech hudby. Jsou ideální pro milovníky sportu, přináší voděodolné provedení a lehký design - perfektní pro běh nebo inline. Dodají Vám více svobody a větší soustředění na zvuky hudby. Kondiční sluchátka Rádi sportujete a posloucháte hudbu? Nyní jde obojí ...

Všechny nabídky pro Audio-Technica ATH-Sport3

Popis Audio-Technica ATH-Sport3

Sluchátka Audio-Technica ATH-Sport3
Sluchátka do uší Audio-Technica ATH-Sport3 se silikonovými špunty jsou speciálně navržena pro aktivní poslech hudby. Jsou ideální pro milovníky sportu, přináší voděodolné provedení a lehký design - perfektní pro běh nebo inline. Dodají Vám více svobody a větší soustředění na zvuky hudby.
Kondiční sluchátka
Rádi sportujete a posloucháte hudbu? Nyní jde obojí bez rizika. Sluchátka Audio-Technica ATH-Sport3 podpoří Vaše nadšení pro hudbu a sport. Díky voděodolnému provedení a lehké konstrukci můžete bez obav běhat, jezdit na kole nebo na bruslích.
Připojte ke sluchátkům tablet, smartphone nebo MP3 přehrávače
Sluchátka můžete připojit k celé řadě zařízení. Propojení s notebookem, tabletem, mobilním telefonem, MP3/MP4 přehrávačem a dalšími zvukovými zdroji můžete realizovat přes klasický 3.5mm jack.
Klíčové vlastnosti
Sluchátka přináší voděodolné provedení a poskytují fantastický hudební výkon. Sluchátka jsou vybavena 10 mm zvukovými měniči a jejich frekvenční rozsah je slušných 10 Hz - 25 kHz. Propojení provedete pomocí 1.2 metru dlouhého kabelu zakončeného klasickým 3.5 mm jack konektorem.
Základní parametry
Typ:
Za uši
Frekvenční rozsah min. [Hz]:
10
Frekvenční rozsah max. [kHz]:
25
Konektor:
3.5mm (TRS)
Citlivost [dBA]:
102
Impedance [Ohm]:
16
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]:
9,5

Parametry Audio-Technica ATH-Sport3

Výrobce Audio-technica
Typ Za uši
Konektor 3,5 mm Jack

Podobné produkty

Podobné fráze: