Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Audio-Technica ATH-MSR7

Audio-Technica ATH-MSR7

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 990 Kč
Porovnat 2 obchody
Chcete si vychutnat každý hudební tón Vaší oblíbené hudby? Podívejte se na sluchátka od specializovaného výrobce Audio-Technica. Pyšní se kvalitní konstrukcí a reprodukcí hudebních tónů - od nízkých po vysoké. Se sluchátky Audio-Technica získáte vynikající poslech při sledování filmů, hraní her a poslechu oblíbené hudby. Skvěle se hodí ke smartphone a tabletům. Vynikající poslech Poslechněte si...

Všechny nabídky pro Audio-Technica ATH-MSR7

Popis Audio-Technica ATH-MSR7

Chcete si vychutnat každý hudební tón Vaší oblíbené hudby? Podívejte se na sluchátka od specializovaného výrobce Audio-Technica. Pyšní se kvalitní konstrukcí a reprodukcí hudebních tónů - od nízkých po vysoké. Se sluchátky Audio-Technica získáte vynikající poslech při sledování filmů, hraní her a poslechu oblíbené hudby. Skvěle se hodí ke smartphone a tabletům.
Vynikající poslech
Poslechněte si všechny skladby se sluchátky od Audio-Technica zajišťující nejvyšší kvalitu, harmonicky vyvážené basy a vynikající zvuk. Detailnímu podání vysokých tónů a prokreslených hloubek přispívá slušná citlivost a široký frekvenční rozsah.
Pohodlí nade vše
Pohodlí přináší silné polstrování náušníků. Dostatečně dlouhý kabel se nezamotá a nezaplete. Poslouchejte hudbu s pohodlnými náušníky. Díky hladkému širokému pásku přes hlavu, lehkému provedení a silnému polstrování sluchátek si můžete vychutnávat ničím nerušený pohodlný poslech celé hodiny. Audio-Technica Vás uchvátí profesionálním designem a skvělým výkonem. Skvělé a mimořádně pohodlné náušníky Vám dovolí mít sluchátka celý den na uších, zatímco Vás naplní úchvatnou hudbou.
Klíčové vlastnosti
Se sluchátky ATH-MSR7GM si vychutnáte každý zvukový detail, tudíž Vás např. při hře nepřekvapí pomalé kroky soupeře blížícího se zezadu. Frekvenční rozsah sluchátek je skvělých 5 Hz až 40 kHz, takže si vychutnáte zvuk od nízkých tónů po výšky s maximálním zážitkem. 45mm sluchátka nabízí velmi vysoký výkon 2000 mW, citlivost 100 dB/mW a jejich přívodní odnímatelný kabel má dostatečnou délku 1,2 metr a je zakončen pozlaceným 3.5 mm mini stereo jackem. Všesměrový mikrofon poskytuje skvělý frekvenční rozsah 50 až 4000 Hz. Součástí je také 3m rozšiřující oddělitelný kabel a oddělitelný 1.2m dlouhý kabel s ovládáním a mikrofonem pro smartphony.
Základní parametry
Typ:
Náhlavní
Frekvenční rozsah min. [Hz]:
5
Fr...

Parametry Audio-Technica ATH-MSR7

Výrobce Audio-technica
Typ Náhlavní
Konektor 3,5 mm Jack
Mikrofon Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: