Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Sluchátka a příslušenství  >  Sluchátka  >  Audio-Technica ATH-M70x

Audio-Technica ATH-M70x

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 7 750 Kč
Sluchátka Audio-Technica ATH-M70x Chcete si vychutnat každý hudební tón Vaší oblíbené hudby? Podívejte se na sluchátka od specializovaného výrobce Audio-Technica. Pyšní se kvalitní reprodukcí hudebních tónů - od nízkých po vysoké. Se sluchátky Audio-Technica získáte vynikající poslech při sledování filmů, hraní her a poslechu oblíbené hudby. Vynikající poslech Poslechněte si všechny skladby se...

Všechny nabídky pro Audio-Technica ATH-M70x

Popis Audio-Technica ATH-M70x

Sluchátka Audio-Technica ATH-M70x
Chcete si vychutnat každý hudební tón Vaší oblíbené hudby? Podívejte se na sluchátka od specializovaného výrobce Audio-Technica. Pyšní se kvalitní reprodukcí hudebních tónů - od nízkých po vysoké. Se sluchátky Audio-Technica získáte vynikající poslech při sledování filmů, hraní her a poslechu oblíbené hudby.
Vynikající poslech
Poslechněte si všechny skladby se sluchátky od Audio-Technica zajišťující nejvyšší kvalitu, harmonicky vyvážené basy a vynikající zvuk. Detailnímu podání vysokých tónů a prokreslených hloubek přispívá slušná citlivost a široký frekvenční rozsah.
Relaxujte, poslouchejte hudbu a hrajte
Audio-Technica ATH-M70x Vám nabízí čistý a jasný zvuk hudebních tónů. Sluchátka jsou perfektní volbou pro dlouhodobý poslech hudby, u které můžete relaxovat, a nekonečné hraní oblíbených her. Mimořádně pohodlné náušníky Vám dovolí mít sluchátka celý den na uších, zatímco Vás naplní úchvatnou hudbou.
Klíčové vlastnosti
Frekvenční rozsah je skvělých 5 Hz až 44 kHz, takže si vychutnáte zvuk od nízkých tónů po výšky. 45mm neodymiová sluchátka uzavřeného typu nabízí vynikající výkon 2000 mW, citlivost 97 dB a jejich přívodní kabel má dostatečnou délku 1,2-3m, 1,2m a 3 metry. Díky nízké hmotnosti 280 gramů a skládacímu provedení je můžete snadno přenášet.
Základní parametry
Typ:
Náhlavní
Frekvenční rozsah min. [Hz]:
5
Frekvenční rozsah max. [kHz]:
40
Konektor:
3.5mm (TRS)
Citlivost [dBA]:
97
Impedance [Ohm]:
38

Parametry Audio-Technica ATH-M70x

Výrobce Audio-technica
Typ Náhlavní
Konektor 3,5 mm Jack
Uzavřená Uzavřená sluchátka dobře tlumí okolní ruch. Ano
Skládací Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: