Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Sladidla

Sladidla

Výrobci:

Bio Nebio  •  Health Link S.r.o.  •  Desen Europe  •  Naturamyl  •  Valosun  •  Allexx  •  Wolfberry  •  Iswari  •  Intact  •  Irbis
Nalezeno:    200 produktů

DeSen Stevia kapky 50 ml

Allnature Stevia tekutá 50ml Stevia Pro Kapky je sladidlo přírodního původu. Je vyrobeno z extraktu z listů rostliny Stevia Rebaudiana, která je vhodná jako náhražka cukru při snižování hmotnosti.

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

bio nebio Surový přírodní třtinový cukr 1 kg

Sypký cukr krystal a má světle hnědou barvu, příjemnou nevtíravou chuť a medovou vůni. Díky zbytkové melase lehce zvýrazňuje původní chuť pokrmů. Představuje zdravější a chutnější náhradu bílého řepného cukru.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

DeSen Stevia tablety 300 tbl. (18g)

Zcela přírodní a nekalorické sladidlo v tabletách je nejen pro diabetiky. Oblíbí si ho každý, komu záleží na zdravém životním stylu.

Více informací
od 164 Kč
Koupit nejlevněji

DR.POPOV Fytostevin tbl.200

Umělé sladidlo, díky kterému nepřiberete, s řadou dalších účinků na chrup, vhodné jako stoprocentní náhrada za obyčejný cukr.

Více informací
od 106 Kč
Koupit nejlevněji

KÁVOVINY Třtinový cukr krystal TropiCane 500 g

Přírodní nerafinovaný třtinový cukr.

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Najtelo Eryhtritol ovocný cukr 1000 g

Alkoholový cukr plně nahrazuje klasický cukr, můžeme jej tedy v domácnosti využívat neomezeně.  

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Simply You SlaDIA sladidlo 600 + 100 tbl.

SlaDIA SWISS sladidlo 600 + 100 tablet ZDARMA Nízkokalorické sladidlo výborné chuti s unikátním složením na bázi sukralózy a stévie. Je určeno pro diabetiky a pro osoby, které aktivně omezují příjem cukrů a je vhodné pro slazení kávy, čajů, všech studených a teplých nápojů.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Wolfberry Třtinový cukr s melasou 1000 g

<section class="page-product-box"> <div class="rte"><strong>Charakteristika</strong><br />Wolfberry třtinový cukr s melasou se vyrábí velmi šetrnou krystalizací třtinové šťávy, díky čemuž v něm zůstává zachováno maximální množství vitamínů a minerálů, které rafinované cukry při jejich zpracování ztrácejí. Má čistou sladkou chuť, která má malinko karamelové a medové podtóny. Při pěstování cukrové třtiny, ze které se vyrábí, nebyly použity žádné pesticidy a třtina nebyla geneticky modifikovaná. <...

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

4SLIM Skořicový necukr 240 g

Stoln&amp;iacute; sladidlo na b&amp;aacute;zi erythritolu.

Více informací
od 142 Kč
Koupit nejlevněji

ALLNATURE Cukr třtinový RAW/BIO 250 g

100% BIO třtinový cukr se vyrábí z cukrové třtiny, která přirozeně obsahuje melasu. Melasa má příjemnou chuť po karamelu a obsahuje mnoho vitamínů a minerálů. Třtinový cukr představuje zdravější alter

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

Bauck hof Bio Melasa z cukrové řepy 450 g

Demeter - řepn&amp;yacute; sirup m&amp;aacute; mimoř&amp;aacute;dně jemnou a čistou chuť. D&amp;iacute;ky m&amp;iacute;rn&amp;eacute;nu zpracov&amp;aacute;n&amp;iacute; si zachovala Melasa vysok&amp;yacute; obsah miner&amp;aacute;lů.

Více informací
od 114 Kč
Koupit nejlevněji

bio nebio Melasový přírodní třtinový cukr 300g

Melasov&amp;yacute; cukr je pro siln&amp;eacute; povahy. M&amp;aacute; v&amp;yacute;raznou chuť a vysok&amp;yacute; obsah melasy. Jeho l&amp;eacute;kořicov&amp;aacute; chuť je pro někter&amp;eacute; t&amp;eacute;měř nesnesiteln&amp;aacute;, jin&amp;iacute; ji v&amp;scaron;ak vyhled&amp;aacute;vaj&amp;iacute;.

Více informací
od 56 Kč
Koupit nejlevněji

bio nebio Naturala přírodní třtinový cukr 400g

Je ide&amp;aacute;ln&amp;iacute; n&amp;aacute;hražkou b&amp;iacute;l&amp;eacute;ho cukru, a to hlavně tehdy, nechceme-li př&amp;iacute;li&amp;scaron; ovlivnit barvu pokrmu - např&amp;iacute;klad u v&amp;aacute;nočn&amp;iacute;ho cukrov&amp;iacute;, kokosek, b&amp;iacute;lkov&amp;yacute;ch pěn, &amp;scaron;lehačky atd.

Více informací
od 43 Kč
Koupit nejlevněji

bio nebio Surový přírodní třtinový cukr 500g

Sypk&amp;yacute; cukr krystal a m&amp;aacute; světle hnědou barvu, př&amp;iacute;jemnou nevt&amp;iacute;ravou chuť a medovou vůni.

Více informací
od 28 Kč
Koupit nejlevněji

CLIO-stolní nízkoenerg.sladidlo 75g

Neztr&amp;aacute;c&amp;iacute; sladivost při vy&amp;scaron;&amp;scaron;&amp;iacute;ch teplot&amp;aacute;ch.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Country Life BIO Cukr kokosový 250 g

<p>Tento zajímavý druh cukru se vyrábí z mízy květů kokosových palem. Hodí se všude tam, kam byste použili třtinový cukr.Kokosový cukr*. Může obsahovat stopy lepku. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství</p> <h2>Příprava</h2> <p>Určeno k přímé spotřebě.</p> <h2>Nutriční složení</h2> <p><strong>Kalorická hodnota/energie (na 100g):</strong>1633kJ/390kcal. Tuky: 1,5 g. z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g. Sacharidy: 96,6 g. z toho cukry: 95,8 g. Bílkoviny: 1,67 g. Sůl: 0,42 g</p> <h2>Do...

Více informací
od 56 Kč
Koupit nejlevněji

Country Life Cukr třtinový 500 g BIO

Cukr třtinový 500 g BIO Přírodní třtinový cukr z produkce kontrolovaného ekologického zemědělství. Třtinový cukr je sladší a má nezaměnitelnou ...

Více informací
od 36 Kč
Koupit nejlevněji

DAMODARA Ovocná pasta Fíková 500 g

Ovocn&amp;aacute; pasta f&amp;iacute;kov&amp;aacute; je ide&amp;aacute;ln&amp;iacute; př&amp;iacute;rodn&amp;iacute; sladidlo, kter&amp;eacute; dobře nahrad&amp;iacute; cukr. Je vhodn&amp;aacute; na slazen&amp;iacute; i na pečen&amp;iacute;. Neobsahuje lepek. Vhodn&amp;aacute; pro vegany.

Více informací
od 124 Kč
Koupit nejlevněji

DERMACOL fixační pudr 13 g

Dermacol Invisible Fixing Powder transparentní fixační pudr 13 g odstín White. **Dermacol Invisible Fixing Powder** transparentní fixační pudr. Lehký transparentní pudr s obsahem vzácných pigmentů, pro dosažení sametového vzhledu pleti zafixuje make-up a zabraňuje vzniku mastného pocitu během dne. P

Více informací
od 184 Kč
Koupit nejlevněji

DiaChrom se stévií tbl.600

N&amp;iacute;zkokalorick&amp;eacute; stoln&amp;iacute; sladidlo na b&amp;aacute;zi steviolglykosidů pro osoby, kter&amp;eacute; omezuj&amp;iacute; př&amp;iacute;jem cukru.

Více informací
od 355 Kč
Koupit nejlevněji

DiaChrom tbl.600 umělé sladidlo

Stoln&amp;iacute; sladidlo pro podporu&amp;nbsp;snižov&amp;aacute;n&amp;iacute; cukru a cholesterolu v krvi, pro diabetiky a redukčn&amp;iacute; diety.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

FAN sladidlo sacharin 10g

&lt;p&gt;&lt;strong&gt;ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY&lt;/strong&gt;&lt;br&gt;Stolní sladidlo na bázi sacharinu&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;strong&gt;SLOŽENÍ&lt;/strong&gt;&lt;br&gt;Hydrogenuhliitan sodný, kyselina vinná, sacharin (16mg/tabl), laktóza, sladidlo aspartam (15mg/tabl), leucin, hydrogenuhličitan sodný,&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;strong&gt;ALERGENY&lt;/strong&gt;&lt;br&gt;Neuvádí se&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;strong&gt;VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA&lt;/strong&gt;&lt;br&gt;neuvádí se&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;strong...

Více informací
od 17 Kč
Koupit nejlevněji

FAN sladidlo sacharin 50g

Tradiční sacharinové sladidlo je nekalorické, tepelně stabilní a výborně rozpustné. Sacharinové sladidlo je v domácnosti spolehlivou náhradou cukru. Vhodné pro každého, kdo hodlá snížit spotřebu cukru ve své stravě. Balení obsahuje 800 tablet. Hmotnost: 50 g.

Více informací
od 85 Kč
Koupit nejlevněji

Fan sorbit potravinářský 100g

FAN Sorbit potravinářské sladilo je na našem trhu již tradičním náhradním sladidlem. Je vhodný především pro přípravu moučníků a ke konzervování ovoce.

Více informací
od 24 Kč
Koupit nejlevněji

HEALTH LINK Cukr kokosový se zázvorem 100 g

Kokosov&amp;yacute; cukr je zdrav&amp;eacute; dochucovadlo prospě&amp;scaron;n&amp;eacute; pro na&amp;scaron;e tělo. Mohou ho použ&amp;iacute;vat i m&amp;iacute;rn&amp;iacute; diabetici.

Více informací
od 34 Kč
Koupit nejlevněji

HEALTH LINK Melasa třtinová Blackstrap 504 g BIO

Jedn&amp;aacute; se o 100 % p&amp;#345;&amp;iacute;rodn&amp;iacute; nerafinovan&amp;eacute; sladidlo z cukrov&amp;eacute; t&amp;#345;tiny p&amp;#345;i v&amp;yacute;rob&amp;#283; cukru.&amp;nbsp;

Více informací
od 76 Kč
Koupit nejlevněji

HEALTH LINK Xylitol přírodní sladilo 500 g

Sladidlo rostlinn&amp;eacute;ho p&amp;#367;vodu s&amp;nbsp;n&amp;iacute;zk&amp;yacute;m glykemick&amp;yacute;m indexem.

Více informací
od 152 Kč
Koupit nejlevněji

INTACT Hroznový cukr s vitamínem C zelené jablko 40 g

Pastilky z hroznov&amp;eacute;ho cukru s vitaminem C a př&amp;iacute;chut&amp;iacute; jablka.

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Intact rolička hroznový cukr - ananas 40 g

Doplněk stravy INTACT hroznový cukr s vitamínem C jsou na jazyku rychle rozpustné pastilky s příchutí ananasu. Jedná se o rychlý zdroj energie a cukrů při náročnějších sportovních výkonech. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále podporuje normální psychickou činnost, normální činnost nervové soustavy a normální tvorbu kolagenu pro normální funkci dásní. Velikost balení je 40 g a odpovídá cca 17 k...

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Intact rolička hroznový cukr - banán 40 g

Doplněk stravy INTACT hroznový cukr s vitamínem C jsou na jazyku rychle rozpustné pastilky s příchutí banánu. Jedná se o rychlý zdroj energie a cukrů při náročnějších sportovních výkonech. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále podporuje normální psychickou činnost, normální činnost nervové soustavy a normální tvorbu kolagenu pro normální funkci dásní. Velikost balení je 40 g a odpovídá cca 17 ks...

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Intact rolička hroznový cukr - citrón 40 g

Pastilky z hroznov&amp;eacute;ho cukru s vitam&amp;iacute;nem C a př&amp;iacute;chut&amp;iacute; citronu.

Více informací
od 27 Kč
Koupit nejlevněji

Intact rolička hroznový cukr - jablko 40 g

Doplněk stravy INTACT hroznový cukr s vitamínem C jsou na jazyku rychle rozpustné pastilky s příchutí jablka. Jedná se o rychlý zdroj energie a cukrů při náročnějších sportovních výkonech. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále podporuje normální psychickou činnost, normální činnost nervové soustavy a normální tvorbu kolagenu pro normální funkci dásní. Velikost balení je 40 g a odpovídá cca 17 ks...

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Intact rolička hroznový cukr - jahoda 40 g

Pastilky z hroznov&amp;eacute;ho cukru s vitam&amp;iacute;nem C a př&amp;iacute;chut&amp;iacute; jahody.

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Intact rolička hroznový cukr - meruňka 40 g

Doplněk stravy INTACT hroznový cukr s vitamínem C jsou na jazyku rychle rozpustné pastilky s příchutí meruňky. Jedná se o rychlý zdroj energie a cukrů při náročnějších sportovních výkonech. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále podporuje normální psychickou činnost, normální činnost nervové soustavy a normální tvorbu kolagenu pro normální funkci dásní. Velikost balení je 40 g a odpovídá cca 17 k...

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Intact rolička hroznový cukr - pomeranč 40 g

Doplněk stravy INTACT hroznový cukr s vitamínem C jsou na jazyku rychle rozpustné pastilky s příchutí pomeranče. Jedná se o rychlý zdroj energie a cukrů při náročnějších sportovních výkonech. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále podporuje normální psychickou činnost, normální činnost nervové soustavy a normální tvorbu kolagenu pro normální funkci dásní. Velikost balení je 40 g a odpovídá cca 17...

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Intact rolička hroznový cukr - třešeň 40 g

Doplněk stravy INTACT hroznový cukr s vitamínem C jsou na jazyku rychle rozpustné pastilky s příchutí třešně. Jedná se o rychlý zdroj energie a cukrů při náročnějších sportovních výkonech. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále podporuje normální psychickou činnost, normální činnost nervové soustavy a normální tvorbu kolagenu pro normální funkci dásní. Velikost balení je 40 g a odpovídá cca 17 ks...

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

INTACT Sáček hroznový cukr ovocný mix 100 g

Směs pastilek s hroznov&amp;yacute;m cukrem a př&amp;iacute;chut&amp;iacute; tře&amp;scaron;ně, ban&amp;aacute;nu, pomeranče, citr&amp;oacute;nu a maliny. Bez lepku a lakt&amp;oacute;zy.&amp;nbsp;

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

Irbis Big sweet 200 g

Sladidlo se vyznačuje sladivost&amp;iacute; třikr&amp;aacute;t vy&amp;scaron;&amp;scaron;&amp;iacute; než cukr.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Irbis big sweet sladidlo sypké plv.200g - sáček

Stoln&amp;iacute; sladidlo desetkr&amp;aacute;t slad&amp;scaron;&amp;iacute; než cukr.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Irbis sweet tbl.200 náhradní náplň

N&amp;iacute;zkokalorick&amp;eacute; sladidlo vhodn&amp;eacute; pro ty, kteř&amp;iacute; hledaj&amp;iacute; zdravou a chutnou n&amp;aacute;hradu cukru.

Více informací
od 72 Kč
Koupit nejlevněji

Kandisin tekutý 125 ml umělé sladidlo

Kandisin tekut&amp;eacute; uměl&amp;eacute; sladidlo.

Více informací
od 56 Kč
Koupit nejlevněji

KÁVOVINY Třtinový cukr moučka 200 g

100% p&amp;#345;&amp;iacute;rodn&amp;iacute; nerafinovan&amp;yacute; t&amp;#345;tinov&amp;yacute; cukr

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

NAJTELO Erythritol alkoholový cukr 500 g

Alkoholov&amp;yacute; cukr pln&amp;#283; nahrazuje klasick&amp;yacute; stoln&amp;iacute; cukr, m&amp;#367;&amp;#382;eme ho tedy v dom&amp;aacute;cnosti vyu&amp;#382;&amp;iacute;vat neomezen&amp;#283;.

Více informací
od 116 Kč
Koupit nejlevněji

NAJTELO Kokosový cukr 500 g

Kokosov&amp;yacute; palmov&amp;yacute; cukr je sladidlo s velmi n&amp;iacute;zk&amp;yacute;m glykemick&amp;yacute;m indexem.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

NUPREME Dárkový balíček Chia, Himalájská sůl, Kokosový olej a cukr BIO & RAW

Bal&amp;iacute;&amp;#269;ek&amp;nbsp; vykouzl&amp;iacute; &amp;uacute;sm&amp;#283;v na rtech nejen p&amp;#345;&amp;iacute;znivc&amp;#367;m zdrav&amp;eacute; stravy, ale t&amp;#345;eba i hospody&amp;#328;k&amp;aacute;m a kucha&amp;#345;k&amp;aacute;m.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

ORGANIS Xylitol březový cukr 500 g

Xylitol se řadí mezi alternativní sladidla. Xylitol, známý také pod názvem březový cukr, se přirozeně vyskytuje v různých druzích ovoce a zeleniny. Má velmi nízký glykemický index a je proto vhodný i pro diabetiky nebo pro osoby, které drží redukční dietu. Xylitol se velmi dobře rozpouští ve vodě a má sladkou, osvěžující chuť. Oproti klasickému cukru má však o zhruba 40 % méně kalorií. Neškodí zubům. Xylitol se hodí na vaření, pečení a slazení teplých i studených nápojů. Neobsahuje GMO. Balení ...

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

ORGANIS Xylitol cukr z břízy 1000 g

Xylitol z b&amp;#345;&amp;iacute;zy se &amp;#345;ad&amp;iacute; mezi alternativn&amp;iacute; sladidla. M&amp;aacute; n&amp;iacute;zk&amp;yacute; glykemick&amp;yacute; index a zhruba o 40 % m&amp;eacute;n&amp;#283; kalori&amp;iacute; ne&amp;#382; b&amp;#283;&amp;#382;n&amp;yacute; cukr.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Pinia Pharmaceutical Stevia IN sladidlo 140 g

STEVIA !N sypk&amp;eacute; sladidlo slouž&amp;iacute; jako n&amp;aacute;hrada cukru u diabetick&amp;yacute;ch a redukčn&amp;iacute;ch diet.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Sanct Bernhard Stevia tablety náhradní náplň 1000 tbl

St&amp;eacute;vie je p&amp;#345;&amp;iacute;rodn&amp;iacute; sladidlo vyroben&amp;eacute; z list&amp;#367; st&amp;eacute;vie. Toto balen&amp;iacute; obsahuje 1000 tablet, z nich&amp;#382; ka&amp;#382;d&amp;aacute; nahrad&amp;iacute; jednu kostku cukru.&amp;nbsp;

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Simply You SlaDIA sladidlo 100 tbl.

SlaDIA nízkokalorické sladidlo výborné chuti s unikátním složením na bázi sukralózy a stévie určené pro diabetiky a osoby omezující cukr.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Sonnentor Vanilkový cukr 50g

<p>Bio vanilkový cukr od Sonnentoru slouží jako přísada na pečení a zvýraznění chuti kynutých, třených a piškotových těst. Přidává se do krémů, tvarohů, zmrzlin a koktejlů. Je vhodný na posypání koláčů, palačinek nebo kaše. Bio vanilkový cukr je kvalitní alternativou běžně dostupného. Na rozdíl od něj však neobsahuje syntetické aroma, ale rozdrcené vanilkové lusky. Jeho hlavní složkou je řepný cukr a mletý vanilkový lusk. Jakmile ochutnáte pravý vanilkový cukr, už nikdy nesáhnete po jeho syntet...

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

STEVIA - Sweetiva 200 tablet

Sladidlo vyr&amp;aacute;běno na ryze př&amp;iacute;rodn&amp;iacute; b&amp;aacute;zi.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

STEVIA Sladidlo tablety - dávkovač 160 tablet

Stevia je př&amp;iacute;rodn&amp;iacute; sladidlo v tablet&amp;aacute;ch. Neobsahuje ž&amp;aacute;dn&amp;eacute; kalorie a je tak vhodn&amp;eacute; pro lidi s nadv&amp;aacute;hou a diabetiky. M&amp;aacute; nulovou energetickou hodnotu.

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

STEVIA Tekuté stolní sladilo 200 ml

Výrobce: F&amp;N dodavatelé, s.r.o. Tekuté stolní sladidlo na bázi steviol-glykosidů je univerzálním sladidlem vhodným zejména k přímému slazení. Vyrábí se z extraktu z rostliny Stevia Rebaudiana Bertoni - steviol-glykosidu, který je rozpuštěn v destilované vodě. Složení: pitná voda, sladidlo: steviol-glykosidy (2,5%), zahušťovadlo: glycerol, regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervant: sorban draselný Výživové údaje: na 100 ml (nahrazuje 500g cukru) energetická hodnota - 3 kJ / 1 kcal,...

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Třtinový Přírodní Cukr Hellma 450g

Výrobce: Hellma, Hmotnost: 450 g, Složení: třtinový cukr

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Wellion Gold - tekutý cukr v tubě 40g

Wellion® GOLD tekutý cukr je díky své snadné manipulaci a rychlým účinkům ideální pro mimořádnou pomoc a rychlé doplnění energie. Dostane se do krevního oběhu rychleji než konvenční glukózy a byl speciálně přizpůsoben potřebám diabetiků. Má příjemnou chuť vanilky a také obsahuje hořčík, který je dobrý pro předcházení svalovým křečím. Tuba je před prvním otevřením bezpečně uzavřena hygienickým šroubovacím uzávěrem. Stupnice na zadní straně tuby je kontrolou spotřebovaného obsahu. Obsah: 40 g Slo...

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

WOLFBERRY Droždí aktivní instantní kvasnice 100 g

Granulovan&amp;eacute; aktivn&amp;iacute; instantn&amp;iacute; dro&amp;#382;d&amp;iacute;, ve form&amp;#283; drobn&amp;yacute;ch v&amp;aacute;le&amp;#269;k&amp;#367;, nebo kuli&amp;#269;ek, odoln&amp;yacute;ch v&amp;#367;&amp;#269;i teplu.

Více informací
od 35 Kč
Koupit nejlevněji

WOLFBERRY Erythritol 350 g

<div id="memo-1-desc" class="memo-text"> <div id="memo-1-desc" class="memo-text"> <div id="memo-1-desc" class="memo-text"> <div id="memo-2-desc" class="memo-text"> <div id="memo-1-desc" class="memo-text"> <div id="memo-1-desc" class="memo-text"> <div id="memo-1-desc" class="memo-text"> <div id="memo-1-desc" class="memo-text"> <div id="memo-1-desc" class="memo-text"> <div id="memo-1-desc" class="memo-text"> <p><strong>Co je to Erythritol?<br /></strong>Erythritol je cukerný alkohol, který se vys...

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Wolfberry Stevin - přírodní sladidlo 200 tbl.

M&amp;aacute;te p&amp;#345;i mls&amp;aacute;n&amp;iacute; &amp;scaron;patn&amp;eacute; sv&amp;#283;dom&amp;iacute;? Zkuste p&amp;#345;&amp;iacute;rodn&amp;iacute; sladidlo Wolfberry Stevin, kter&amp;eacute; slad&amp;iacute; srovnateln&amp;#283; s cukrem bez kalori&amp;iacute; a zbyte&amp;#269;n&amp;yacute;ch chemik&amp;aacute;li&amp;iacute;.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

WOLFBERRY Třtinová melasa 1300 g BIO

T&amp;#345;tinov&amp;aacute; melasa BIO je v&amp;yacute;born&amp;eacute;, nes&amp;iacute;&amp;#345;en&amp;eacute;, ne&amp;#345;ed&amp;#283;n&amp;eacute; a snadno rozpustn&amp;eacute; p&amp;#345;&amp;iacute;rodn&amp;iacute; sladidlo.&amp;nbsp;

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

WOLFBERRY Třtinová melasa BIO 450 g

<section class="page-product-box"> <div class="rte"> <section class="page-product-box"> <div class="rte">Třtinová melasa je vedlejší produkt při výrobě cukru z cukrové třtiny a velmi často se jí zcela oprávněně říká "černý zázrak". Jedná se o tmavohnědou až černou tekutinu konzistence hustého sirupu, která má velmi specifickou chuť zkaramelizovaného cukru a někomu může vzhledově malinko připomínat i lesní med. <br /><br />Třtinová melasa vzniká po třetí extrakci, nebo chcete-li krystalizaci cuk...

Více informací
od 74 Kč
Koupit nejlevněji

Cukr třtinový 500 g COUNTRY LIFE

Třtinový cukr má nezaměnitelnou přírodní vůni po ovoci, jablku a medu. Můžete ho v kuchyni používat jako běžný cukr. Krásně vybarvené krystaly bohaté na melasu dodají šmrnc, plnou chuť i vůni domácím limonádám i dezertům. Výborný do kávy, čaje i na pečení.

Více informací

Cukr třtinový tmavý 500 g COUNTRY LIFE

Třtinový cukr má nezaměnitelnou přírodní vůni po ovoci, jablku a medu. Můžete ho v kuchyni používat jako běžný cukr. Krásně vybarvené krystaly bohaté na melasu dodají šmrnc, plnou chuť i vůni domácím limonádám i dezertům. Výborný do kávy, čaje i na pečení.

Více informací

Cukr ovocný fruktóza 500 g COUNTRY LIFE

Ovocný cukr se přirozeně vyskytuje v medu, v ovoci a i v některé zelenině. Lze ho použít místo běžného cukru nebo umělých sladidel.

Více informací

Fan Stolní sladidlo tbl.150

Stolní tabletové sladidlo na bázi steviol-glykosidů a erythtritolu, dvou sladidel získaných z přírodních zdrojů. Jedná se o univerzální sladidlo vhodné k přímému slazení studených a teplých nápojů. Vzhledem k typické lékořicové chuti sladidla z rostliny stévie je toto sladidlo oblíbené zejména ke slazení ovocných a bylinkových čajů. Balení obsahuje 150 tablet. Hmotnost: 7,8 g.

Více informací

Cukřenka březový cukr 120g

Cukřenka březový cukr je sypké sladidlo na bázi xylitolu, s dávkovačem a pravou vanilkou. Je to přírodní sladidlo se sníženou energetickou hodnotou, které obsahuje pravou vanilku a díky tomu má příjemnou vůni. Praktická dóza s dávkovačem vám usnadní práci - snadno s ní posypete např. bábovky, záviny. Vhodné i pro diabetiky a low-carb diety, lze použít i při keto dietách. Velikost balení je 120 g.

Více informací

STARLinea tekuté stolní sladidlo 200ml

...ázi sukralózy je univerzálním sladidlem vhodným zejména k přímému slazení. Vyrábí se ze sukralózy, sladidla připraveného z řepného cukru, který je rozpuštěn v destilované vodě. Sladidlo je vhodné především k přípravě dresinků a k přímému slazení teplých a studených nápojů, dále také např. k zavařování ovoce a zeleniny, přípravě marmelád a džemů. Dá se ale samozřejmě také použít při pečení a vaření. 5 g (1 lžička) tekutého sladidla nahrazuje 50 g (10 lžiček) řepného cukru. Balení obsahuje 200 ml.

Více informací

FAN Sladidla Tekuté stolní sladidlo na bázi steviol glykosidů 200ml

Stevia Tekuté stolní sladidlo na bázi steviol-glykosidů je univerzálním sladidlem vhodným zejména k přímému slazení. Vyrábí se z extraktu z rostliny Stevia Rebaudiana Bertoni - steviol-glykosidu, který je rozpuštěn v destilované vodě. Sladidlo je vhodné k univerzálnímu použití, všude tam, kde se používá řepný cukr, například na zavařování ovoce, přípravě marmelád či při slazení teplých a studených nápojů, při pečení a vaření. Velikost balení je 200 ml.

Více informací

TANTUM NATURA ORANGE & HONEY gumové pastilky 1x15 ks

Tantum Natura Orange&Honey je doplněk stravy ve formě gumových pastilek, které obsahují propolis, vitamin C a zinek. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systém a snižuje únavu a vyčerpání. Zinek podporuje imunitní systém a pomáhá chránit před oxidativním stresem. Propolis obsahuje řadu látek: vitamíny, minerály, esenciální oleje a flavonoidy. Neobsahuje lepek. Balení obsahuje 15 pastilek.

Více informací

Allnature DeSen - extrakt z rostliny Stevia rebaudiana 50 ml

Stevie je přírodní sladidlo bez kalorií, které má skvělou chuť, žádné kalorie, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je tak vhodnou náhradou cukru nebo umělých sladidel pro oslazení nápojů (kávy, čaje) a všech typů potravin. Díky těmto vlastnostem je vhodné pro diabetiky nebo při kontrole hmotnosti.

Více informací

Simply You SlaDIA sladidlo 100 tbl.

SlaDIA je nízkokalorické sladidlo výborné sladké chuti s unikátním složením na bázi sukralózy a steviol-glykosidů získaných z extraktu Stévia rebudiana.

Více informací

Simply You SlaDIA sladidlo 600 tbl. + 100 tbl. ZDARMA

SlaDIA je nízkokalorické sladidlo výborné sladké chuti s unikátním složením na bázi sukralózy a steviol-glykosidů získaných z extraktu Stévia rebudiana.

Více informací

Stevia Stolní sladidlo v prášku na bázi steviol-glykosidů 100 g

Stolní sladidlo v prášku na bázi steviol-glykosidů.Použití: slazení teplých i studených nápojů, vaření, zavařování, pečení.Dávkování: 1 lžička sladidla = 3 lžičky cukru. Nadměrné používání může mít laxativní účinky.Složení: Maltodexin, steviol – glykosid (1g /100g) Uchovávejte v suchu.Obsah: 100gVyrobeno v: SlovenskoVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1599 kJ/377 kcalTuky 0g z toho nasycené mastné kyseliny 0 gSacharidy 93,67 g z toho cukry 15,55 gBílkoviny 0 gSůl 0,04 g

Více informací

Stevia Stevia - sladidlo tablety , dávkovač 160tbl

Stolní sladidlo na bázi isomaltu a steviol-glykosidů.10 g nahrazuje 1 kg cukru.Použití: na vaření, pečení, zavařování, přímé slazení. Nadměrné používání může mít laxativní účinky.Vyrobeno v: SlovenskoVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 442 kJ/106 kcalTuky 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 gSacharidy 72,9 g z toho cukry 0 gBílkoviny 1,74 gSůl 8,68 g

Více informací

Wolfberry Třtinová melasa BIO 220 g

Třtinová melasa BIO Wolfberry je výborné, nesířené, neředěné a snadno rozpustné přírodní sladidlo. Je vhodná i pro děti, seniory, sportovce a těžce manuálně pracující osoby.

Více informací

Salvia Paradise Sladík sladidlo - stévie sladká tablety 200 ks

Jedna tableta (60 mg) se sladivostí vyrovná jedné kostce řepného cukru (10 g).

Více informací

Salvia Paradise Sladík sladidlo - stévie sladká tablety 500 ks

Jedna tableta (60 mg) se sladivostí vyrovná jedné kostce řepného cukru (10 g).

Více informací

Allnature Karob - svatojánský chléb - prášek BIO 200 g

Karob, neboli svatojánský chléb, je plod stromu rohovníku obecného. Karob má přirozeně sladkou chuť a proto je využíván hlavně jako náhrada kakaa, čokolády nebo jako přirozené sladidlo. Hodí se na pečení dortů a koláčů, do kaší a dezertů i na výrobu čokoládových nápojů.

Více informací

Goodie Erythritol BIO 300 g

Erythritol BIO je nízkokalorické sladidlo přírodního původu, které má řadu prospěšných vlastností. Po konzumaci se v trávicím systému nevstřebává, takže nezvyšuje kalorickou hodnotu potravin.

Více informací

Goodie Xylitol BIO 300 g

Xylitol BIO, neboli březový cukr, je přírodní sladidlo, které má přibližně o 40 % nižší kalorickou hodnotu než klasický bílý cukr.

Více informací

Sanct Bernhard Sanct Bernhard Stevia 1 000 tablet

Stévie je přírodní sladidlo vyrobené z listů stévie. Velmi praktické balení je vhodné i na cesty a obsahuje 1000 tablet, z nichž každá nahradí jednu kostku cukru. Stévie je vhodná i pro osoby trpící cukrovkou a nadváhou.

Více informací

Sanct Bernhard Sanct Bernhard Stevia 600 tablet

Stévie Sanct Bernhard je přírodní sladidlo vyrobené z listů stévie. Velmi praktické balení vhodné i na cesty obsahuje 600 tablet a každá z nich nahradí jednu kostku cukru. Stévie je vhodná i pro osoby trpící cukrovkou a nadváhou.

Více informací

Organis Organis Erythritol 500 g

Erythritol je sladidlo, sladký jako cukr,neobsahuje však téměř žádné kalorie. Má nízký glykemický index a nemá vliv na hladinu inzulinu, je tedy vhodný i pro diabetiky. Dobře se rozpouští ve vodě. Erythritol by měl být zaváděn do stravy postupně.

Více informací

Prom-in Steviol-glycosides & sugar 450 g

Stévie je přírodní sladidlo se sníženým energetickým obsahem. Pouze 14 kcal v jedné lžičce. Stejná chuť s polovinou kalorií. vhodné k redukčním dietám vhodné pro oslazení nápojů vhodné pro vaření vhodné pro pečení stévia – sladká bylina přírodní sladidlo pozitivní zdravotní účinky pomáhá ke snížení krevního tlaku pomáhá rozšiřovat cévy má silné antibakteriální efekty má silné antivirové efekty má silné antioxidační efekty

Více informací

Sunfood Sladěnka - ječmenný slad, sklo 410g

...žkou klasického bílého cukru, který nestimuluje slinivku, tudíž šetří naše tělo a je vhodné pro diabetiky. Neobsahuje chemické látky a jeho konzistence je podobná medu. Lze jím sladit Vaše oblíbené pokrmy a nápoje. Obsahuje lepek.Složení: ječmenný slad, pitná voda.Obsah: 410g Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1350 kJ/ 323 kcalTuk 0,1 gz toho nasycené mastné kyseliny 0 gSacharidy 74,6 gz toho cukry 61 gBílkoviny 7,0 gSůl 0,01 g

Více informací

FAN Sladidla Sacharin stolní sladidlo 800 tablet 50g

Druh balení: Uzavíratelné balení Standardizovaná značka: FAN Sladidla Regulovaný název výrobku: Stolní sladidlo na bázi sacharinu

Více informací

FAN Sladidla Sacharin stolní sladidlo 800 tablet 50g

Druh balení: Uzavíratelné balení Standardizovaná značka: FAN Sladidla Regulovaný název výrobku: Stolní sladidlo na bázi sacharinu

Více informací

Allnature DeSen - extrakt z rostliny Stevia rebaudiana 50 ml

Stevie je přírodní sladidlo bez kalorií, které má skvělou chuť, žádné kalorie, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je tak vhodnou náhradou cukru nebo umělých sladidel pro oslazení nápojů (kávy, čaje) a všech typů potravin. Díky těmto vlastnostem je vhodné pro diabetiky nebo při kontrole hmotnosti.

Více informací

Simply You SlaDIA sladidlo 100 tbl.

SlaDIA je nízkokalorické sladidlo výborné sladké chuti s unikátním složením na bázi sukralózy a steviol-glykosidů získaných z extraktu Stévia rebudiana.

Více informací

Simply You SlaDIA sladidlo 600 tbl. + 100 tbl. ZDARMA

SlaDIA je nízkokalorické sladidlo výborné sladké chuti s unikátním složením na bázi sukralózy a steviol-glykosidů získaných z extraktu Stévia rebudiana.

Více informací

Sunfood Sladěnka - ječmenný slad, sklo 410g

...žkou klasického bílého cukru, který nestimuluje slinivku, tudíž šetří naše tělo a je vhodné pro diabetiky. Neobsahuje chemické látky a jeho konzistence je podobná medu. Lze jím sladit Vaše oblíbené pokrmy a nápoje. Obsahuje lepek.Složení: ječmenný slad, pitná voda.Obsah: 410g Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1350 kJ/ 323 kcalTuk 0,1 gz toho nasycené mastné kyseliny 0 gSacharidy 74,6 gz toho cukry 61 gBílkoviny 7,0 gSůl 0,01 g

Více informací

Stevia Stolní sladidlo v prášku na bázi steviol-glykosidů 100 g

Stolní sladidlo v prášku na bázi steviol-glykosidů.Použití: slazení teplých i studených nápojů, vaření, zavařování, pečení.Dávkování: 1 lžička sladidla = 3 lžičky cukru. Nadměrné používání může mít laxativní účinky.Složení: Maltodexin, steviol – glykosid (1g /100g) Uchovávejte v suchu.Obsah: 100gVyrobeno v: SlovenskoVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1599 kJ/377 kcalTuky 0g z toho nasycené mastné kyseliny 0 gSacharidy 93,67 g z toho cukry 15,55 gBílkoviny 0 gSůl 0,04 g

Více informací

Stevia Stevia - sladidlo tablety , dávkovač 160tbl

Stolní sladidlo na bázi isomaltu a steviol-glykosidů.10 g nahrazuje 1 kg cukru.Použití: na vaření, pečení, zavařování, přímé slazení. Nadměrné používání může mít laxativní účinky.Vyrobeno v: SlovenskoVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 442 kJ/106 kcalTuky 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 gSacharidy 72,9 g z toho cukry 0 gBílkoviny 1,74 gSůl 8,68 g

Více informací

Wolfberry Třtinová melasa BIO 220 g

Třtinová melasa BIO Wolfberry je výborné, nesířené, neředěné a snadno rozpustné přírodní sladidlo. Je vhodná i pro děti, seniory, sportovce a těžce manuálně pracující osoby.

Více informací

Salvia Paradise Sladík sladidlo - stévie sladká tablety 200 ks

Jedna tableta (60 mg) se sladivostí vyrovná jedné kostce řepného cukru (10 g).

Více informací

Salvia Paradise Sladík sladidlo - stévie sladká tablety 500 ks

Jedna tableta (60 mg) se sladivostí vyrovná jedné kostce řepného cukru (10 g).

Více informací

Allnature Karob - svatojánský chléb - prášek BIO 200 g

Karob, neboli svatojánský chléb, je plod stromu rohovníku obecného. Karob má přirozeně sladkou chuť a proto je využíván hlavně jako náhrada kakaa, čokolády nebo jako přirozené sladidlo. Hodí se na pečení dortů a koláčů, do kaší a dezertů i na výrobu čokoládových nápojů.

Více informací

Goodie Erythritol BIO 300 g

Erythritol BIO je nízkokalorické sladidlo přírodního původu, které má řadu prospěšných vlastností. Po konzumaci se v trávicím systému nevstřebává, takže nezvyšuje kalorickou hodnotu potravin.

Více informací

Goodie Xylitol BIO 300 g

Xylitol BIO, neboli březový cukr, je přírodní sladidlo, které má přibližně o 40 % nižší kalorickou hodnotu než klasický bílý cukr.

Více informací

Sanct Bernhard Sanct Bernhard Stevia 1 000 tablet

Stévie je přírodní sladidlo vyrobené z listů stévie. Velmi praktické balení je vhodné i na cesty a obsahuje 1000 tablet, z nichž každá nahradí jednu kostku cukru. Stévie je vhodná i pro osoby trpící cukrovkou a nadváhou.

Více informací

Sanct Bernhard Sanct Bernhard Stevia 600 tablet

Stévie Sanct Bernhard je přírodní sladidlo vyrobené z listů stévie. Velmi praktické balení vhodné i na cesty obsahuje 600 tablet a každá z nich nahradí jednu kostku cukru. Stévie je vhodná i pro osoby trpící cukrovkou a nadváhou.

Více informací

Organis Organis Erythritol 500 g

Erythritol je sladidlo, sladký jako cukr,neobsahuje však téměř žádné kalorie. Má nízký glykemický index a nemá vliv na hladinu inzulinu, je tedy vhodný i pro diabetiky. Dobře se rozpouští ve vodě. Erythritol by měl být zaváděn do stravy postupně.

Více informací

Prom-in Steviol-glycosides & sugar 450 g

Stévie je přírodní sladidlo se sníženým energetickým obsahem. Pouze 14 kcal v jedné lžičce. Stejná chuť s polovinou kalorií. vhodné k redukčním dietám vhodné pro oslazení nápojů vhodné pro vaření vhodné pro pečení stévia – sladká bylina přírodní sladidlo pozitivní zdravotní účinky pomáhá ke snížení krevního tlaku pomáhá rozšiřovat cévy má silné antibakteriální efekty má silné antivirové efekty má silné antioxidační efekty

Více informací

Allnature DeSen - extrakt z rostliny Stevia rebaudiana 50 ml

Stevie je přírodní sladidlo bez kalorií, které má skvělou chuť, žádné kalorie, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je tak vhodnou náhradou cukru nebo umělých sladidel pro oslazení nápojů (kávy, čaje) a všech typů potravin. Díky těmto vlastnostem je vhodné pro diabetiky nebo při kontrole hmotnosti.

Více informací

Allnature DeSen - extrakt z rostliny Stevia rebaudiana 50 ml

Stevie je přírodní sladidlo bez kalorií, které má skvělou chuť, žádné kalorie, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je tak vhodnou náhradou cukru nebo umělých sladidel pro oslazení nápojů (kávy, čaje) a všech typů potravin. Díky těmto vlastnostem je vhodné pro diabetiky nebo při kontrole hmotnosti.

Více informací

Simply You SlaDIA sladidlo 100 tbl.

SlaDIA je nízkokalorické sladidlo výborné sladké chuti s unikátním složením na bázi sukralózy a steviol-glykosidů získaných z extraktu Stévia rebudiana.

Více informací

Simply You SlaDIA sladidlo 600 tbl. + 100 tbl. ZDARMA

SlaDIA je nízkokalorické sladidlo výborné sladké chuti s unikátním složením na bázi sukralózy a steviol-glykosidů získaných z extraktu Stévia rebudiana.

Více informací

Sunfood Sladěnka - ječmenný slad, sklo 410g

...žkou klasického bílého cukru, který nestimuluje slinivku, tudíž šetří naše tělo a je vhodné pro diabetiky. Neobsahuje chemické látky a jeho konzistence je podobná medu. Lze jím sladit Vaše oblíbené pokrmy a nápoje. Obsahuje lepek.Složení: ječmenný slad, pitná voda.Obsah: 410g Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1350 kJ/ 323 kcalTuk 0,1 gz toho nasycené mastné kyseliny 0 gSacharidy 74,6 gz toho cukry 61 gBílkoviny 7,0 gSůl 0,01 g

Více informací

Stevia Stolní sladidlo v prášku na bázi steviol-glykosidů 100 g

Stolní sladidlo v prášku na bázi steviol-glykosidů.Použití: slazení teplých i studených nápojů, vaření, zavařování, pečení.Dávkování: 1 lžička sladidla = 3 lžičky cukru. Nadměrné používání může mít laxativní účinky.Složení: Maltodexin, steviol – glykosid (1g /100g) Uchovávejte v suchu.Obsah: 100gVyrobeno v: SlovenskoVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1599 kJ/377 kcalTuky 0g z toho nasycené mastné kyseliny 0 gSacharidy 93,67 g z toho cukry 15,55 gBílkoviny 0 gSůl 0,04 g

Více informací

Stevia Stevia - sladidlo tablety , dávkovač 160tbl

Stolní sladidlo na bázi isomaltu a steviol-glykosidů.10 g nahrazuje 1 kg cukru.Použití: na vaření, pečení, zavařování, přímé slazení. Nadměrné používání může mít laxativní účinky.Vyrobeno v: SlovenskoVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 442 kJ/106 kcalTuky 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 gSacharidy 72,9 g z toho cukry 0 gBílkoviny 1,74 gSůl 8,68 g

Více informací

Wolfberry Třtinová melasa BIO 220 g

Třtinová melasa BIO Wolfberry je výborné, nesířené, neředěné a snadno rozpustné přírodní sladidlo. Je vhodná i pro děti, seniory, sportovce a těžce manuálně pracující osoby.

Více informací

Salvia Paradise Sladík sladidlo - stévie sladká tablety 200 ks

Jedna tableta (60 mg) se sladivostí vyrovná jedné kostce řepného cukru (10 g).

Více informací

Salvia Paradise Sladík sladidlo - stévie sladká tablety 500 ks

Jedna tableta (60 mg) se sladivostí vyrovná jedné kostce řepného cukru (10 g).

Více informací

Allnature Karob - svatojánský chléb - prášek BIO 200 g

Karob, neboli svatojánský chléb, je plod stromu rohovníku obecného. Karob má přirozeně sladkou chuť a proto je využíván hlavně jako náhrada kakaa, čokolády nebo jako přirozené sladidlo. Hodí se na pečení dortů a koláčů, do kaší a dezertů i na výrobu čokoládových nápojů.

Více informací

Goodie Erythritol BIO 300 g

Erythritol BIO je nízkokalorické sladidlo přírodního původu, které má řadu prospěšných vlastností. Po konzumaci se v trávicím systému nevstřebává, takže nezvyšuje kalorickou hodnotu potravin.

Více informací

Goodie Xylitol BIO 300 g

Xylitol BIO, neboli březový cukr, je přírodní sladidlo, které má přibližně o 40 % nižší kalorickou hodnotu než klasický bílý cukr.

Více informací

Sanct Bernhard Sanct Bernhard Stevia 1 000 tablet

Stévie je přírodní sladidlo vyrobené z listů stévie. Velmi praktické balení je vhodné i na cesty a obsahuje 1000 tablet, z nichž každá nahradí jednu kostku cukru. Stévie je vhodná i pro osoby trpící cukrovkou a nadváhou.

Více informací

Podobné fráze: