Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Nábytek  >  Skříně  >  Gibmeble 250 cm

Gibmeble 250 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 10 750 Kč
Popis produktu Šatní skříň 250 cm Hledáte multifunkční úložný prostor, kam si uložíte svoje večerní róby, šatstvo, oblečení každodenního charakteru, oblečení na sport a různé oděvní doplňky? Máme pro vás řešení na míru. Díky naprosto enormní šířce 250 cm disponuje skříň velkým množstvím úložných polic, jež uvítají zejména dámy pro svou sbírku luxusních kabelek, letních kloboučků nebo na vyrovnán...

Všechny nabídky pro Gibmeble 250 cm

Popis Gibmeble 250 cm

Popis produktu Šatní skříň 250 cm Hledáte multifunkční úložný prostor, kam si uložíte svoje večerní róby, šatstvo, oblečení každodenního charakteru, oblečení na sport a různé oděvní doplňky? Máme pro vás řešení na míru. Díky naprosto enormní šířce 250 cm disponuje skříň velkým množstvím úložných polic, jež uvítají zejména dámy pro svou sbírku luxusních kabelek, letních kloboučků nebo na vyrovnání lakovaných lodiček a páni si zde uloží naleštěné lakýrky, s nimiž každá firemní událost bude radostí. A pokud máte potřebu si svůj ranní outfit pořádně prohlédnout, zajisté oceníte posuvné zrcadlové dveře, s nimiž zhlédnete váš outfit od hlavy až k patě.
Kompletní vnitřní uspořádání si můžete prohlédnout níže na obrázku.
V případě, že jste limitování rozměrem vašeho interiéru, nabízíme vám další možné alternativy rozměrů, ze kterých si zajisté vyberete. Viz. související proudkty. 
Dovolujeme si vás upozornit:
* zboží je dodáváno v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem,
* bezpečný výnos si můžete přiobjednat.
Vlastnosti produktu Šatní skříň 250 cm* Vlastnost: Hodnota
* Délka do prostoru: 62 cm
* Šířka: 250 cm
* Výška: 215 cm

Parametry Gibmeble 250 cm

Výrobce Gibmeble

Podobné produkty

Podobné fráze: