Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Skříně pro PC  >  Chieftec Compact Series IX-01B-OP

Chieftec Compact Series IX-01B-OP

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Počítačové skříně jsou důležitou položkou při skládání počítačové sestavy. Jejich hlavní funkcí je ochrana mechanicky poškoditelných komponent, které se uvnitř nacházejí. Proto je třeba výběru skříně věnovat náležitou pozornost, aby vyhovovala vašim požadavkům ohledně její velikosti, přístupnosti tlačítek a konektorů. Zapomenout není radno ani na kvalitu zpracování skříně a zvol...

Všechny nabídky pro Chieftec Compact Series IX-01B-OP

Popis Chieftec Compact Series IX-01B-OP

Popis produktu
Počítačové skříně jsou důležitou položkou při skládání počítačové sestavy. Jejich hlavní funkcí je ochrana mechanicky poškoditelných komponent, které se uvnitř nacházejí. Proto je třeba výběru skříně věnovat náležitou pozornost, aby vyhovovala vašim požadavkům ohledně její velikosti, přístupnosti tlačítek a konektorů. Zapomenout není radno ani na kvalitu zpracování skříně a zvolit si počet ventilátorů, kterou jí budete chtít osadit, aby ochlazovali použité komponenty.
Chieftec Compact Series IX-01B-OP je skříň typu Minitower, je vybavena jednoduchým způsobem instalace komponent a dobře navrženým chladicím systémem. Chlazení je možné zajistit až pomocí dvojice 50mm ventilátorů, které zlepší proudění vzduchu uvnitř skříně a zajistí delší životnost použitých komponent.
Skříň nabídne celkem jednu pozici o velikosti 3.5", která slouží pro instalaci pevného disků. Pokud dáváte raději přednost menším SSD disků, tak ty je možné v případě neosazení 3.5" pozice instalovat až dva do této skříně.
Uvnitř skříně nalezneme dostatek prostoru pro instalaci základní desky formátu Mini ITX. Kromě malých rozměrů Vám může pomoci při instalaci i podpora VESA uchycení například k zadní části monitoru. Skříň má rozměry 220 x 197 x 63 mm s hmotností 1.5kg a je dodávána bez napájecího adaptéru.
Technické parametry
Parametry
Druh PC skříně:
Minitower
Počet interních 2,5" pozic:
2
Podporované formáty základních desek:
Mini-ITX
Chlazení
Počet pozic na ventilátory:
2
Velikost
Rozměry skříně:
197 x 63 x 220

Parametry Chieftec Compact Series IX-01B-OP

Výrobce Chieftec
Hmotnost 1.5kg
Typ Desktop je malá skříň, obvykle se nacházející pod monitorem.
Velikost towerů se liší především počtem 5,25" šachet. Od 2-3 šachet u MicroTower po 6 a více šachet u BigTower.
MiniTower

Podobné produkty

Podobné fráze: