Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Skříně pro PC  >  AKASA NEWTON S

AKASA NEWTON S

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 065 Kč
Porovnat 4 obchody
Popis produktu Počítačová skříň AKASA Newton S A-NUC15-A1B je speciálně navržena pro miniaturní systémy, ve kterých tvoří základ desky Intel NUC. Je kompatibilní s 2,5“ SATA klasickými, nebo SSD disky (pro maximální výšku 9,5 mm). S touto kombinací lze vytvořit systém opravdu miniaturních rozměrů, který můžete například pohodlně upevnit na zadní stranu monitoru díky podpoře montážního standard...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 2 299 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro AKASA NEWTON S

Popis AKASA NEWTON S

Popis produktu
Počítačová skříň AKASA Newton S A-NUC15-A1B je speciálně navržena pro miniaturní systémy, ve kterých tvoří základ desky Intel NUC. Je kompatibilní s 2,5“ SATA klasickými, nebo SSD disky (pro maximální výšku 9,5 mm). S touto kombinací lze vytvořit systém opravdu miniaturních rozměrů, který můžete například pohodlně upevnit na zadní stranu monitoru díky podpoře montážního standardu VESA.
AKASA Newton S je absolutně tiché řešení, které vás nikdy nebude obtěžovat hlukem. Promyšlená konstrukce z vysoce kvalitního hliníku s žebrováním slouží jako výkonný chladič celého systému.
Skříň disponuje vskutku kompaktními rozměry pouhých 176.5 x 200 x 53.5 mm. Je určena pro desky UCFF 4" x 4", nabízí 2x USB 3.0, HD audio vstup a výstup, 1 COM port, dva anténní montážní otvory a podporuje Kensington lock. Má také spouštěcí tlačítko a 2 LED diody (1 pro spuštění pc, druhou pro pevný disk). Výrobce uvádí kompatibilitu s deskami Intel NUC systému Intel NUC5i5MYBE / NUC5i5MYHE / NUC5i3MYBE / NUC5i3MYHE / NUC5i5RYH / NUC5i5RYK / NUC5i3RYH / NUC5i3RYK. Skříň je dodávána bez napájecího zdroje.
Technické parametry
Parametry
Druh PC skříně:
Minitower
Počet interních 2,5" pozic:
1
Podporované formáty základních desek:
UCFF
Napájení
Bez zdroje:
Ano
Konektory
USB 3.0:
Ano
USB konektory:
Ne
Audio konektory:
Ano
Počet audio konektorů:
2
Počet USB konektorů:
2
Velikost
Rozměry skříně:
176,5 x 200 x 53,5
Hmotnost [kg]:
0,93...

Parametry AKASA NEWTON S

Výrobce Akasa
Počet audio konektorů 2
Počet USB 2
Typ Desktop je malá skříň, obvykle se nacházející pod monitorem.
Velikost towerů se liší především počtem 5,25" šachet. Od 2-3 šachet u MicroTower po 6 a více šachet u BigTower.
MiniTower
Zdroj Skříň obsahující zdroj Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: