Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Školní potřeby  >  Školní batohy  >  Schneiders Walker iBa

Schneiders Walker iBag

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Studentský batoh Walker iBag dvoukomorový, vhodný i pro žáky 2. stupně ZŠ. Batoh má dvě hlavní komory. Přední komora - tzv. organizér je určena pro uložení psacích potřeb, mobilního telefonu, klíčů, stravenek apod. Hlavní zadní komora je uvnitř rozdělena přepážkou pro lepší uložení školních pomůcek (sešitů, knih apod.). Na obou stranách batohu jsou dvě menší kapsy k odkládání láhve s pitím, pe...

Všechny nabídky pro Schneiders Walker iBag

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Schneiders Walker iBag

Studentský batoh Walker iBag dvoukomorový, vhodný i pro žáky 2. stupně ZŠ.
Batoh má dvě hlavní komory. Přední komora - tzv. organizér je určena pro uložení psacích potřeb, mobilního telefonu, klíčů, stravenek apod. Hlavní zadní komora je uvnitř rozdělena přepážkou pro lepší uložení školních pomůcek (sešitů, knih apod.). Na obou stranách batohu jsou dvě menší kapsy k odkládání láhve s pitím, peněženky, hygienických kapesníčků.
Studentský batoh (příp. batoh pro starší žáky ZŠ) je vybaven anatomicky tvarovanou prodyšnou vycpávkou části přiléhající k zádům pro pohodlné a zejména zdravé nošení. Dále je batoh vybaven polstrovaným madlem pro lepší přenášení, výškově nastavitelnými popruhy, na kterých je našita plastová karabina, která umožňuje pevnější nošení batohu na zádech žáka.
* Rozměry (š x v x h): 27x46x20 cm
* Materiál: PES 600D
* Záruka: 3 roky
* Určení: Unisex
* Objem: 25 l

* Penál Walker iBag

Parametry Schneiders Walker iBag

Výrobce Schneiders
Druh Batohy

Podobné produkty

Podobné fráze: