Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Školní potřeby  >  Školní batohy  >  OEM Endless Love

OEM Endless Love

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Studentský batoh má tři hlavní kapsy. Přední kapsa batohu je uvnitř rozdělena přepážkou, na které jsou našity kapsičky pro mobilní telefon a stravenky. Prostřední kapsa má na své zadní straně našity dvě kapsy pro odkládání žákovská knížky a klíčů.. Hlavní kapsa je uvnitř rozdělena dvěma přepážkami, pro lepší uložení školních pomůcek (sešitů, knih). Na své zadní straně má našitu další přepážku s k...

Všechny nabídky pro OEM Endless Love

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis OEM Endless Love

Studentský batoh má tři hlavní kapsy. Přední kapsa batohu je uvnitř rozdělena přepážkou, na které jsou našity kapsičky pro mobilní telefon a stravenky. Prostřední kapsa má na své zadní straně našity dvě kapsy pro odkládání žákovská knížky a klíčů.. Hlavní kapsa je uvnitř rozdělena dvěma přepážkami, pro lepší uložení školních pomůcek (sešitů, knih). Na své zadní straně má našitu další přepážku s kapsou. Na obou stranách batohu jsou dvě menší kapsy k odkládání láhve s pitím, peněženky, kapesníčků. Uvnitř batohu je mobilní organizér na sešity a knihy.
Studentský batoh je vybaven vyztuženými zády, pro pohodlné a správné nošení. Dále je vybaven polstrovaným držadlem a výškově nastavitelnými řemeny, na kterých je našita plastová karabina, která umožňuje pevnější usazení batohu na zádech.
Rozměry (š x h x v): 32x24x44 cm
Hmotnost: 1,25 kg
Materiál: PES 630D / Nylon 420D
Záruka: 3 roky
Objem: 34 l

Parametry OEM Endless Love

Výrobce OEM
Druh Batohy

Podobné produkty

Podobné fráze: