Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Školní potřeby  >  Školní batohy  >  CHI 883 E

CHI 883 E

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 599 Kč
Školní tříkomorový batoh pro malého špióna velikostně vhodné od 1. do 5. třídy tříkomorová stálice s pevnými zády a hliníkovou výztuhou nastavitelné ramenní popruhy s hrudním páskem Tříkomorový maskáčový model pro malé objevitele od 1. třídy. Velikostně bude vyhovovat určitě až do 5. třídy. Všechny jeho komory pojmou veškeré učivo a další drobnosti potřebné při každodenní školní docházc...

Všechny nabídky pro CHI 883 E

Popis CHI 883 E

Školní tříkomorový batoh pro malého špióna
velikostně vhodné od 1. do 5. třídy
tříkomorová stálice s pevnými zády a hliníkovou výztuhou
nastavitelné ramenní popruhy s hrudním páskem
Tříkomorový maskáčový model pro malé objevitele od 1. třídy. Velikostně bude vyhovovat určitě až do 5. třídy. Všechny jeho komory pojmou veškeré učivo a další drobnosti potřebné při každodenní školní docházce. K zádům doporučujeme dávat ty nejtěžší knížky a desky se sešity.
Přední komoru jsme opatřili síťovou kapsou na zip určenou na všechny drobnosti, které je nutné mít po ruce. Navíc zde najdete i odnímatelnou karabinku na klíče. Prostorná přední kapsa s motivem radaru klidně poslouží na umístění penálu nebo krabičky na svačinku. Najdete v ní i praktickou jmenovku. Na bok batohu pak umístíte lahvičku na pití. Reflexní prvky jsou u našich batohů samozřejmostí a najdete je na všech stranách batohu i na ramenních popruzích.
Další vychytávky:
poutko na zavěšení na lavici
poutko na přenášení batohu v ruce
zesílené dno z materiálu Topdura – pevné a nepropustné
plastové nožičky
Batoh můžete koupit buď samostatně, nebo ve zvýhodněných setech s penálem, s penálem a pytlíkem na přezůvky, penálem, pytlíkem na přezůvky a pláštěnkou na batoh. Samostatně se penál prodává pod označením CHI 919 E.

Parametry CHI 883 E

Výrobce Topgal

Podobné produkty

Podobné fráze: